Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az megcsalás, ha egy kollégámn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalás, ha egy kollégámnak megmutattam a puncimat?

Figyelt kérdés
Az volt, hogy mentünk ebédelni és eléggé belementünk egymás párkapcsolataiba, majd a szex jött és ő kitért arra, hogy neki mekkora. Én mondtam, hogy azt nem hiszem. Erre megfogta a karom és behúzott a női mosdóba, majd letolta a nadrágját és rám nézett, hogy én jövök. Én nagyon lesokkoltam, de féltem, hogy nem enged ki másképp így félrehúztam én is a bugyimat és mentünk a dolgunkra. Nem volt az egész csak vagy 10 mp, de olyan hirtelen történt, hogy nem igazán gondolkodtam. A munkatársam amúgy jó pasi, ezt sajnos már mondtam is neki, de van barátom amit tud és ezek után pláne nem jönnék vele össze, ezt meg is írtam neki ezek után Fészen. Eddig se volt köztünk semmi legfeljebb érintés de én sosem gondoltam komolyan. A páromat szeretem már 3 éve és semmiért nem okoznék neki fájdalmat. Viszont nagyon rosszul érzem magam ettől, elmondjam neki, hogy mit történt, ez egyáltalán megcsalásnak számít? 26/N
2017. ápr. 3. 16:16
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
33%
Feleslegesen beszélnél erről.
2017. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
30%

Én kidobnálak ha megtudnám!


Aztán ha méretre izgulsz akkor tetszenék mert a sok kamugép ellenérveként nekem tényleg 21 cm van.

2017. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
86%
Esküszöm, ti nem dolgoztok, hogy ennyi szar kamut találtok ki ekkora gigantikus ri**bancokkal a főszerepben? Legalább valami változatosság lenne.
2017. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
91%
Mint a dedósok, de tényleg. :D Az óvodában szokás mutogatni egymásnak, hogy vilagos legyen: a kisfiúknak kukijuk van, a lányoknak meg puncijuk.
2017. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
84%
Mint az oviban.Én megmutatom mim van nekem, te is mutasd meg neked mid van.És ezek a mai felnőtt emberek...
2017. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
21%

"Erre megfogta a karom és behúzott a női mosdóba, majd letolta a nadrágját és rám nézett, hogy én jövök. Én nagyon lesokkoltam, de féltem, hogy nem enged ki másképp így félrehúztam én is a bugyimat "


Seems legit.

2017. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Magyarországon a kapcsolatok 60%-a válással végződik én meg még csak hozzá sem értem, inkább nézzen magába aki ezzel jön, amúgy meg nem az volt a kérdés, hogy helyes vagy sem, mert tudom, hogy nem az de már nem tudom visszacsinálni.
2017. ápr. 3. 16:23
 8/42 anonim ***** válasza:
76%
Esküdj, hogy 26 vagy!
2017. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
77%
Ezt a statisztikat a gyakoris brit tudosok sugtak neked, hogy az ovis szintu punci mutogatasodat legitimizaljak? :"D.
2017. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
70%
Ez még provokatív kamunak is nagyon gagyi, próbáld újra.
2017. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!