Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik hűséges férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hűséges férfi?

Figyelt kérdés
Termeszetesen sok no is hutlen,tehat nem altalanositani akarok, de mint tenyleg huseges no kerdezem a ferfiakat, hogy volt-e mar hutlen?Ha igen miert csalta meg a parjat?Szebb volt-e a kaland, mint a baratnotok?Jobb volt-e a numera, mint a tartos kapcsolatban levo szex?Illetve volt-e utana buntudat?kort is kerek.

2017. ápr. 3. 08:55
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
48%

létezik


én hűséges vagyok, de nem vagyok valami idős :) 24 vagyok


ismertem egy srácot akinek a barátnője a megcsalásnál azt mondta, hogy azért csalta meg, mert "túl tökéletes volt minden"...néha nem is látni benne a logikát

a srác mindent megtett a nőért, erre a nő csalta meg, pedig nagyon jól megvoltak, pont ez volt a gond :S

sajnáltam a srácot (30+) szerintem nem ezt érdemelte


24F

2017. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
57%
Barkinek, barmikor johet az eleteben olyan ember aki nem kozombos, valami fizikai vagy megmagyarazhatalan vonzalmat ebreszt. Es ha adodik alkalom, barki elgyengulhet, nemtol fuggetlenul. Nincs "huseges" meg "nem huseges" tipus, csak olyan aki eros es egy ideig meg ellenall, vagy olyan aki gyengebb es azonnal enged a vonzalomnak.
2017. ápr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
93%
nem
2017. ápr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Ujjabban nagy dobbenetemre egyre tobb notol hallom, hogy szeretoje van a parja mellett.Termeszetesen van, hogy nagyon rossz a kapcsolat, ezert menekul egy masik nohoz/pasihoz.De sztem ez nem megoldas.Inkabb akkor szakitson.Dobbenet!

Sajnos engem eddig minden pasim megcsalt.Lehet azert, mert en is tul normalis vagyok, es az unalmas?(fozok, mosok, takaritok, az agyban is mindent megadok normal keretek kozott)

2017. ápr. 3. 09:04
 5/46 anonim ***** válasza:
72%

#4:

olyat keress aki nem csak a testedet akarja, vagy nem csak cselédet lát benned :)

aki téged akar, rád vágyik olyat keress :)

am mit mondtak kifogásnak, hogy miért csaltak meg?


24F

2017. ápr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
98%

A ténlegesen hűséges férjeket meg a feleségük csalja...

A rendes feleségeket meg a férjük!

2017. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
51%

Talán az extra kereteket mástól szerették volna megkapni, hajtotta őket a vadászösztön, látott valakit akihez szexuálisan jobban vonzódott és kölcsönös volt a vonzalom, bármi lehet.

Ha mindig, minden kapcsolat automatikusan azonnal véget érne az első megcsalásnál akkor nagyon kevés ember élne párkapcsolatban.

Eddig nem csaltam meg senkit, de gondoltam rá.

2017. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem ok, az tuti, arra hogy megcsaltak, ezzel magadat vigasztalod csak. Illetve akkor lehet oka a haziassagot es szexkeszseged a megcsalasnak ha mindemellett

- unalmas voltal neki

- elmult a szerelem, es jott olyan aki pedig szexualisan jobban vonzotta.


Van ket ismerosom akik az elmult 2 even belul valtak, (jatszoteres anyukak, onnan ismerem oket). Azzal erositik egymast es magukat, hogy a hulye ferjeiknek ok tul jok es biztos azert lettek megcsalva/elhagyva. Teny hogy a tipikus haziasszonyok, minden nap ket fogas, reggel ferjeknek ruha kikeszitve, stb.

DE: egyiknek a volt ferjevel is joban vagyunk, o egyertelmuen elmondta, hogy azert unt ra a felesegere mert ellaposodott minden, elmult a szerelem es a szexualis vonzero is. Magyaran koze nincs a valasnak ahhoz, hogy a no "tul jo" volt es a pasi "fel a tokeletessegtol".


Sajnos ha elmulik az erzelem es a fizikai vagy is, attol kezdve nincs mit tenni.

2017. ápr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
94%

Soha nem csaltam meg egyik csajomat sem, pedig volt jónéhány alkalom, főleg még egyetemen, amikor meghúzhattam volna nagyon fullos csajokat. Igen, sokkal jobb nők voltak, mint az akkori barátnőm.

És nem azért nem tettem meg, mert annyira szerelmes voltam(3 év után ki az, aki még szerelmes..), de még csak nem is azért, mert annyira ragaszkodtam a csajomhoz.

Hanem becsületből. Soha nem árulok el senkit, aki bízik bennem, ez nálam alapszabály.

2017. ápr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Es van ra remeny, h ne muljon el a vonzalom??Probalom a szexet izgalmassa tenni minden kapcsimban, csinos vagyok, nem vagyok csunya, tulsagosan is adok magamra..Sokszor sajnos azt is eszrevettem, mintha csak kiegeszito lettem volna az exek mellett..
2017. ápr. 3. 09:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!