Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Komolyan gondolja a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja a pasi?

Figyelt kérdés
Barátnőm lassan 40 felé jár(rossz házasságban él) és megismerkedett egy tőle 5 évvel fiatalabb sráccal.A fiú találkozni akar vele..és akár sexuális kapcsolatot..Vélemények?
2017. ápr. 20. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan gondolja a szexuális kapcsolatot. Vagy nem ez a kérdés?


Egyébként egy 35 éves pasi is lehet komoly, 40 éves korban

simán össze lehet hozni normális kapcsolatot, sőt, utána is.

2017. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kerdes? Hogy lehet-e tervezni egy 35eves ferfival 5ev korkulonbseggel vagy lehet-e vele szexelni?Vagy korrekt-e h megcsalna a ferjet vagy okos dolog-e 2 szalon futtatni az esemenyeket?Mit gondoljon komolyan a pasi ha meg el sem valt a no???


Szerintem valjon el,ismerje meg a 35evest es ha ugy erzi h megeri neki,akkor tegye szet. SZERINTEM.

2017. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam...h csak egy éjszakás dolog lehet e belőle..v szerintetek egy pasinak tényleg kellhet egy házas nő ,és esetleg komolyabbra fordulhat a dolog köztük?
2017. ápr. 20. 12:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én speciel 37 éves vagyok. Megismerkedni minden szív-

fájdalom nélkül megismerkednék hasonló kategóriájú nővel.

De az is biztos, hogy nem kezdenék ki vele, amíg házas vagy

van kapcsolata. Ez nekem az elveimbe nem fér bele. Másoknak

lazán.

2017. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miert akarna egy 35eves felnott ferfi egy olyan not aki foglalt es szeretoi viszonyba lenni vele,ameddig a no elrendezi a dolgait?Ha elrendezi egyaltalan.


Ilyet 20eves kislanyok csinalnak hazas apukakkal annak remenyeben h majd elhagyja anyut es oket veszi felesegul.Ez a klasszik szeretoi statusz nem felnott ferfiaknak valo.Biztos van az a no, akiert megteszi vki, de nem jo kezdes egy kapcsolatnak ha nem tiszta helyzetben bontakozik ki.

2017. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
nincs olyan, hogy 35 éves "pasi"
2017. ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Attol hogy rossz hazassagban elsz nem kell felre..


Ket valasztas:

Parkapcsolati terapia, mert eldobni ma konnyebb mindent mint megjavitani.

Vagy valas.


Felelosseget kellene vallalni de ez nem korfuggo.

2017. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 VeszettBambi válasza:
57%

Hogy mit akar, és mit gondol komolyan azt kérdezd meg a pasitól. Csak ő tudja.

De hogy működhetne-e kettőjük között a dolog, azt mondom miért ne?

De ez ugye azért nem ilyen egyszerű...

Itt rohadtul nem az az 5 év korkülönbség a lényeg.

Házas, elválik, szeretőt tart, örlődik jó-e ez ìgy, mégis elválik, pasi unja, összejönnek, hozott dolgok,összecsiszolódás, konfliktusok, sex sem olyan, minekmentembeleebbeazegészbe.... és még sorolhatnám. Bonyolult....

Szóval...ismétlem önmagam...nem az az 5 év lesz a gond.

2017. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifejezetten vonzó egy férjes asszony férfi szemmel. Egyrészt mert a "jobb vagyok a férjénél" érzés kellően legyezi a férfihiúságot, másrészt pedig nem kell elvenni, összeköltözni, hűségesnek lenni - hisz a nő is mással él. Harmadrészt sokkal könnyebb megkapni egy házasságban elhanyagolt, szeretethiányos nőt, aki már egy jó szóért is bármit, mint egy önálló, független, önbizalommal telit.
2017. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A pasi megmondta, hogy mit akar: dugni.

Házasság se akadály, legalább nem kell neki elköteleződni.

Komoly alatt mit értesz? Ha a barátnőd mindent el akar dobni érte, akkor ráfarag, mert állandóra nem kell a pasinak. Miatta felesleges beadni a válást.

2017. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!