Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amelyik nő többször megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik nő többször megcsalta a párját lehet még hűséges?

Figyelt kérdés
Vagy hosszútávon úgyis talál valami okot a megcsalásra?
2016. máj. 20. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet igen,lehet nem.Általában a megcsalás oka az,hogy nem kap meg mindent amire vágyik otthon ezért új helyre néz.Vagy az alaptermészete ilyen,bár az sokkal ritkább.Ha az utóbbi akkor beszéld meg Vele,hogy nem nyeli be ezt a gyomrod,de ha az első akkor ha úgy látja,hogy Veled sem olyan amilyet elvár egy kapcsolattól,bizony megcsal majd.

2016. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen ez fakadhat alapértelmezettből, lásd első barátnőm, meg jelenlegi párom apja. Aki elvált, de már házasságkor mindent dugott ami mozog, csak asszony még nem tudta.

Szóval lehet ő is ilyen, ezen nem tudsz változtatni, vagy bevállalsz egy nyitott kapcsolatot, vagy elhagyod :)

Persze az is lehet, valamit tőled nem kap meg, de szerintem erre meg ott a szája nyissa ki...

Szóval szerintem az ilyet ott kell hagyni

2016. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azt jelenti hogy hajlamos rá. Tehát ha probléma lesz a kapcsolatotokban, akkor egy idő után ezzel fog reagálni.
2016. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Dontes kerdese. De ha eddig meguszott mindent minek valtoztatna? Egyebkent nem egy eletbiztositas amator prostival lenni, elobb utobb elkapsz valamit.
2016. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem, nekem volt ilyen barátnőm. Minden kapcsolatából így lépett ki.

A férjét akkor már megcsalta, mikor az kint melózott, hogy jobb legyen neki. Aztán zátonyra futott a házasság, és bekerültem én a képbe.

Sajnos egy olyan 6 hónap után derült ki, hogy minden kapcsolata így ért véget.

És a végén, engem is megcsalt. De én nem bántam meg, találtam egy nagyon normális lányzót, és most boldog vagyok.


Egyet kivéve, ha a párja szétcsalta már előtte, akkor lehet ez válasz. De ha nem ez a helyzet, akkor inkább jegelném. Mert az "el vagyok hanyagolva elég" sz_r kifogás.

2016. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
kutyából is lehet kolbász, de előbb le kell hozzá darálni..
2016. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
Csak ki kell várni, hogy te legyél az egyetlen az életében. 20 év múlva le fog lohadni az érdelődés az irányába. Őrülj, hogy olyan cégben vagy fő részvényes, melyre másnak is fáj a foga. Ne legyél irígy felebarátaidra, mivel a 3.14na nem kopik ellentétben a fa.sszal, ami ha máshol eldurran otthon már nem muzsikál.
2016. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, aki az első férjét agyba főbe csalta, a jelenleginél pedig a hűség mintaképe. Nagyon sok tényezős ez a dolog, nem lehet rá egyértelmű választ adni. Majd az idő igazolja...
2016. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"A miniszter félrelép" film. Egyszer utaztam egy gépen ( túrista osztályon ) egy akkor hivatalban lévő miniszterrel.

(Malev) Amit ott az utaskísérő kisasszonyok előadtak, azt vágatlanul lehetett volna egy filmbe beilleszteni. Épp csak meg nem erő..szak..kolták. Csaj.o.ozás szempontjából egy ilyen pozíció, a földi paradicsom. Gondolkozz el, hány olyan nő van aki ellenállna a kisértésnek, ha mr. Miniszter kiszemelné. Egy nő ismerősöm mondta mr. Miniszer nyilvánosságra került nőügyével kapcsolatban, hogy így könnyű érvényesülni a rib..ancnak. A lábát még ő is szét tudná tenni. Kérdeztem a hölgytől merne-e velem 1 misibe fogadni, hogy meg tudja magát dug..gatni 1 éven belül mr.Miniszterrel?

Ne legyél fő részvényes egy jól menő részvénytársaságban, keress olyan céget ami a kutyának sem kell. Az a tiéd lesz csakis a tiéd. Vegyél még hozzá fillérekért egy VelSatis az is örökre a tiéd marad.

2016. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Szamit?


Meg tudnal ujra bizni benne? Vagy akarhanyszor elmegy talalkozni baratnöivel, kesik a munkajabol vagy csak mosolyog miutan a telefonjara nezett, nem jutna eszedbe, hogy megint megteszi?

2016. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!