Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Flörtölni egy házas nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtölni egy házas nővel, összejönni vele, hogyan? Csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nálam 9 évvel idősebb nőt, nagyon rövid idő alatt kiderült, hogy rengeteg mindenről tudunk beszélni beleértve többek közt a magánéletünket, perverzióinkat is. Utóbbi időben gyakorlatilag már csak telefonszexelünk. Élőben kétszer találkoztunk eddig, nagyon szimpatikus volt. Egyszer meg akartam csókolni, nem lépett arrébb, csak elfordította a fejét, aztán azt mondta, hogy ennek nincs itt még az ideje. Amikor máskor felhoztam neki kettőnk dolgát, a házasságára hivatkozott. És ezt meg is értem, de így nekem nem egy tartható állapot, főleg hogy képekről már kb. mindenét láttam. Mit csináljak? Most lépjünk azon túl, hogy ronda dolog más házasságába beleavatkozni mert ezt tudom, de én akkor is akarom őt. 19/F
2017. ápr. 23. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Már ne is haragudj, de gusztustalan vagy.
2017. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Ha belegondolok hogy a szüleim házasságába anno egy ilyen hozzád hasonló kis pattanásos pubi beleköpött volna..ne szórakozz más családjával,keress egy szabad prédát,annyi van belőlük mint tengerben a hal..gondolj a következményekre,ettől leszel felnőtt..
2017. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Persze, hogy csak szórakozik. Mégis mit akarna egy 19 éves tinitől egy felnőtt nő? Élvezi a figyelmedet, rajongásodat, esetleg ha elég gerinctelen, megcsalná veled a férjét párszor de többre ne számíts.
2017. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy tegye nyitottá a kapcsolatát!
2017. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 3-as válaszoló tökéletesen leírta.
2017. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Közöld a nővel, hogy húzzon lapot 19-re:)
2017. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a kérdező a hibás, inkább a nő, aki vevő arra nagyon is,hogy egy 19 éves pasi izgassa a fantáziáját. Mert valószínű erről van szó. Tovább nem akar lépni, de valami miatt vonzó számára,hogy egy fiatalabb pasival kötetlenül cseveghet bármiről. Kis színt visz a házasságába.


Felejtsd el, ebből nem lesz több, és ne is szeretnéd,hogy legyen. Érzelmileg esetleg belemész, Ő pedig csak játékszernek tekint.

2017. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A "Két hü..lye, egy eset" című tinidráma sorozatunk 6752-ik részét látták.
2017. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!