Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy bár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy bár mindketten szimpatikusak voltatok egymásnak mégsem sikerült összejönni?

Figyelt kérdés
Ha igen szerintetek miért nem, illetve, ha valami okból kifolyólag még is csak összejöttetek az hogyan sikerült?
2017. ápr. 20. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

igen volt ilyen

az első ilyen amikor még depressziós voltam, féltem a csalódástól

másoknál inkább a távolság volt a gond


24F

2017. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BlackSword ***** válasza:
Nem, nem vagyok retardált...
2017. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy neki volt barátja, nekem barátnőm.

Már az első pillanattól az volt, hogy húú, de ahogy észrevettem, én is neki.

Fura, mert egyébként szerettem a barátnőmet. Ha nem lett volna, akkor tuti rámászok. A poén az, hogy én aztán szakítottam, mire ő is, addigra nekem megint volt.Aztán én voltam egyedül, neki volt valakije.

Aztán eljegyeztem a feleségem és meg tudott volna ölni a szemeivel.

Szal úgy néz ki, hogy már soha nem is lesz semmi.

2017. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, egyszer. Az én hibámból bukott meg a dolog, mert kevésnek éreztem magam hozzá, nem volt önbizalmam.


N

2017. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én most pont ilyen helyzetben vagyok. Kedveljük egymást,sokan a viselkedésünk miatt azt is hiszik hogy együtt vagyunk de mégse.
2017. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!