Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom 1 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom 1 hónapja szakított velem egy másik csaj miatt, aki az osztálytársa. Smároltak aztán a csaj mondta neki hogy nem akar vele összejönni, csak szórakozik minden pasival. A volt pasim találkozni akar velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Miközben a csajnál hajtott hogy összejöjjenek folyamatosan beszéltünk msnen és azóta is beszélünk minden nap, de nekem nem mondta el hogy smároltak,csak később derült ki,azt mondta azért nem mondta el mert tudta hogy fájna ha megtudnám. Miután rájött hogy a csaj csak szórakozott vele azt mondta hogy nálam nincs normálisabb csaj és hogy mekkora hülye volt hogy egy olyan ri*anc miatt elhagyott engem. 1 évig és 8 hónapig voltunk együtt ezalatt egyszer majdnem elhagyott egy másik lány miatt, utánna persze megbánta és azt mondta hogy többször nem csinál akkora hülyeséget. Azt mondta tegnap hogy az a baj hogy nagyon könnyű őt elcsábítani. Amikor szakított velem nagyon szenvedtem miatta, könyörögtem neki hogy ne szakítsunk de őt nem nagyon érdekelte,azt mondta nem tud mit cisnálni mert már nem szeret. Mostanába nagyon szenved hogy hülyeséget csinált és velem akar lenni, és hogy találkozni akar velem de nem tudom mit csináljak. Félek hogy ha megint összejönnénk akkor ha megint elcsábítaná egy csaj nem tudna ellenállni neki és ugyan ez lenne, mert ugye aki egyszer megcsinálja az többször is...

Ti mit tennétek a helyemben?

17/L


2010. jún. 17. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Arra gondolj ,hogy ha a csaj össze akart volna vele jönni, akkor most le se sz*rna..:S Így úgy tűnik ,azért akar újra veled lenni ,mert a másiknak nem kellett. Olyan nincs ló jó a szamár is esete..:S:(

Sajnálom ,de szerintem a barátod egy magánakvaló p*cs:S

Keress olyat aki megérdemel.:S

2010. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Röhögd ki a srácot, koccoltasd le, felmelegitve nem jó a húsleves sem, és keress egy normálisat, aki nem ver át.
2010. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben keresnék magamnak egy olyan pasit aki nem úgy tekint rám mint egy biztos pont. Lehet hogy 1x előfordul oké nem szép dolog de ha tényleg szereted akkor megbocsáthatsz neki na de hogy 2x forduljon elő ugyan az? Az necces! A pasi simán csajozott úgy hogy veled volt együtt felejtsd el és keress magadnak egy olyan barátot aki tényleg szeret és nem fog megcsalni


17/F

2010. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha azt mondta neked (mikor konyorogtel-ahogy te mondtad)hogy mar nem szeret akkor nincs amit most sirankozzon.hagyd a fenebe.tudom nehez mert te szereted, de neki csak azert kellessz hogy legyen mellette valaki-meg ha rosszul esik is hogy ezt mondom.en hagynam hogy szenvedjen(habar nem hinnem hogy ezek utan telleg szenvedne)
2010. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát, szerintem ne engedd vissza, egyszer elhagyott, most sír vissza, de ha jönne egy más lány, nem garantált, hogy nem hagyna el megint
2010. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van:)
2010. jún. 19. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!