Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire hülye és naív?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy házaspár. A férj 5-6éve csalja az asszonyt. De az asszony sose jött rá ez idő alatt. Nem tud róla,a férj se mondta meg neki. Hogy lehet valaki ennyire vak és hülye??
2017. ápr. 25. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan nő, akinek 50 év alatt nem tűnt fel, hogy a férje kém volt.

Vannak férfiak, akik nagyon jól el tudják rejteni a dolgaikat. Ugyanígy vannak hasonló nők is.

2017. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom. Nagyon sötét lehet. Vagy naiv. Vagy mindkettő.
2017. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tudja, csak tűr, mert mit'tom én, a gyerek, a vagyon, vagy csak fél.


Nagyon sok megcsalt fél tudja a lelke mélyén. Volt lány barátom, ki a legártatlanabb fal arccal fogadta a párja teljesen képtelen kifogásait, hogy miért nincs otthon, de azért a szemében lehetett látni hogy tudja.

2017. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy nem sejtette, lehet hogy jobbnak látta nem firtatni. Így elvoltak szépen, hiszen egyikük sem akart válni, és nyilván söpört haza szex után családozni.
2017. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tuti nem tudja az asszony,mert a férj rinyál mindig...
2017. ápr. 25. 20:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hât ugy hogy nem verték még àt egyszer sem!Akit már átvertek azok mindíg gyanakvobbak !
2017. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Attól, hogy a férj nem tudja, hogy az asszony tudja, attól még nem biztos, hogy így van. Néha jobb úgy tenni, mintha nem tudnád. Inkább nem akarja tudni, mert nem szeretné felrúgni az életét, így nem vesz róla tudomást. Nem azt mondom, hogy egyetértek de van ilyen, nem is kevés.
2017. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

Nagyapám nemrég hunyt el.

Tisztes családapa volt, nagyapa, nagyon jó szakember, mindenki az ő tanácsát kérte ki a városban, ha az adott szakmáról volt szó, ő volt az aduász. Nekünk ő egy példaképként maradt meg az emlékezetünkben!

A halála után tudtuk meg, hogy fiatalon volt egy kalandja, a gyerekek (anyum és a testvére) még középiskolások voltak, ő pedig kiment külföldre egy évre dolgozni. Az ott szerzett pénzből épített otthon házat. A család persze otthon maradt.

Kiderült, hogy volt ott egy szeretője, aki szintén nem volt egyedülálló, férjnél volt.

Amikor hazajött, leveleztek még hónapokig, sőt néhányszor fel is kereste a nőt, de aztán a férje rájött és valahogy vége szakadt a románcnak.

Utána nagyapám befeküdt egy szanatóriumba, hónapokig nem tudta túltenni magát rajta. Pedig semmi fizikai problémája nem volt, csak a szerelem.

Mi erről nem tudtunk semmit, amíg az egyik szomszéd (egyben rokon is) ,,nagy okosan" el nem mesélte.

Nagymamám csak annyit mondott: jut is, marad is, fiam... :)


Annyit akarok kihozni ebből, hogy tudott róla, nyilván nem esett jól neki, bizonyára sokat szenvedhetett. De valahogy túlélte ezt az időszakot és nem borította fel a nyugodt, rendezett családi életüket egy ilyen kaland miatt. Az eszére hallgatott a szíve helyett.

Nem mondom, hogy ha a helyében lettem volna, ugyanezt tettem volna, de az idő úgy tűnik, hogy őt igazolta.

Nagyon szép életük volt, igazi ,,aranyos" házaspár, akik soha egy szóval meg nem bántották egymást.

Ilyen is van.

2017. ápr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

""Nagyon szép életük volt, igazi ,,aranyos" házaspár, akik soha egy szóval meg nem bántották egymást.""


Jaa,szóval nem,csak tettel! :D

Ez a jut is marad is a gyávák válasza szerintem!

2017. ápr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy döntés!

Az, ha neked ez nem fér bele, a te dogod, de nem kértem becsmérlő hozzászólást a nagyszüleimre, pardon!

2017. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!