Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret vagy csak énvagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy csak énvagyok hülye és naiv?

Figyelt kérdés

Egy csajjal kb fél éve megismerkedtem, csókolóztunk is egyszer. Régebben sokat MSNeztünk és jól elbeszélgettünk. Most viszont elég furcsán viselkedik. Egyszer távoli máskor meg olyan közeli. A fél év alatt mindig valami vagy valaki megakadályozta, hogy újra összejöjjünk most meg megint ittvan valaki aki csapja neki a szelet és sose engem választott. Amikor találkozunk´(heti 1x) akkor sose néz rám (ami nagyon bánt). Egyszerüen nemtudom mi legyen, mert nemrég szakítani akart velem mivel megtudta egyik barátjától akivel beszéltem, hogy sokat szenvedtem miatta. Aztán beszélgettem vele majd mondta hogy biztosan ezek után már nemszeretem öt ezért is akart szakitani. Beszéltem vele és mondtam neki hogy megbocsjáktok neki mindent mivel szeretem öt és aztmondta, hogy akkor ö is szeret :). Rá 1-2 napra olyan közömbösen viselkedett.

Engem nagyon bánt mivel szerelmes vagyok belé de én nemérzem azt, hogy ö viszont szeret. 3 barátjávál/haverjával jóban vagyok nagyon de mindegyik aztmondja, hogy küzdjek érte még. Fél éve csak azt csinálom kezdem úgyérezni magam, hogy totál szánalom, papucs vagyok :(

15/F


2009. dec. 15. 20:04
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem odaírni hogyha ráírok MSNen és megkérdem, hogy hogy telt a napja akkor a válasza az, hogy jól

de inkabb idegesit az, hogy mikor megkérdem töle, hogy ma történt e vele valami a válasza az, hogy semmi különös

-.- komolyan egyik nap boldog vagyok masik nap meg szomorú

2009. dec. 15. 20:08
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez a lány csak játszik Veled.


Én arra gondolok, hogy kényelmes neki, hogy megbízhatóan ott vagy a háttérben, és elő lehet szedni úgymond a szekrényből, amikor éppen nincsen más.


Szerintem hagyd a csudába, tudom, hogy nehéz, de próbáld elfelejteni. Találsz majd sokkal jobbat, hidd el, olyat aki megbecsül. :)


Sok sikert!


L/22

2009. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi, valahol bennem is már megfogalmazódott ez de elhesegettem...
2009. dec. 15. 20:37
 4/19 A kérdező kommentje:
Írhattok még többen is ha normális a válaszotok
2009. dec. 15. 20:54
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
hát sajnos én is egyet értek az előzöl válaszolóval,ha szeret nem csinálná ezt.biztos meg fogod majd találni az igazit bár igaz nehéz otthagyni hogyha szerelmes vagy belé :(
2009. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
és még én érzem azt, hogy bennem valami rossz ;S
2009. dec. 15. 21:11
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Előzö vagyok

biztos hogy nem benned van a rossz ;)

2009. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Egyfolytában csak rá tudok gondolni és arra, hogy nemlehetek vele már. A könnyeim is kezdenek kicsordulni pedig nagyonis nemvagyok az az érzékeny típus és nagyon ritkán tudok sírni.
2009. dec. 15. 21:54
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj,de azt kell h mondjam,te hobbat érdemelsz :)

Sztem csak addig vagy neki jó,amig nincs mád,ha van más ak már nem is létezel:S

Biztosan van olyan lány aki odavan érted és szeret:)....keressgélj:)....megtalálod azt aki értékelni fog:)

2009. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a biztatást :)

Kapott mindenki egy zöld pipát

2009. dec. 16. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!