Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem, én vagyok a hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, én vagyok a hülye és naív?

Figyelt kérdés
több mint 1 éve megismertem egy fiút, szexkapcsolatnak indult (még szűz voltam, de szerelmes belé) aztán rá 7 hónapra benyögte hogy szerelmes belém, persze nagyon örültem, majd fél évre rá hogy nem szerelmes. elég komolynak látszott, meg is kérte a kezem, de nem romolhatott meg ennyire 2 hónap alatt.. vagy lehet hogy csak egy hosszú kaland volt számára az egész?
2013. okt. 24. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
igen
2013. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
18/L
2013. okt. 24. 20:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ellopta a lelkét egy démon.
2013. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
18/L
2013. okt. 24. 20:12
 5/10 anonim válasza:
Hát igen, lehet hogy csak egy nagyon hosszú kaland volt számára, de az is elképzelhető, hogy időközben megismerkedett valaki mással, találkozgattak, vívódott egy ideig, aztán rájött, hogy őt jobban szereti.
2013. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én meg téged nem értelek. Az érzések változnak. Fél éve szerelmes volt, most meg nem az. Ez van.

Emellett meg persze nem egy megfontolt jellem. A kezed nagyon nem kellett volna megkérnie. Szerintem fogadd el, nem szeret, és felelőtlenül áltatott (a kézmegkéréssel). Lépj tovább, tanulj az esetből, és ne vedd feltétlenül komolyan a pasikat.

2013. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
rintyó
2013. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de ennyi? ilyen gyorsan nem lehet valakiből "kiszeretni" :(
2013. okt. 24. 20:20
 9/10 anonim ***** válasza:
De. Vaaagy nem gondolta át, mit is érez. És akkor most mi van? Ez van, ő ilyen szemét volt.
2013. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"szexkapcsolatnak indult (még szűz voltam, de szerelmes belé)" mindezt 17 évesen? Gratulálok...


A kérdésedre a válasz egyértelműen igen, talán tanulsz is belőle...

2013. okt. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!