Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségem megcsalt. Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem megcsalt. Szerinte véletlen volt és nem akarattal. Ez nekem magas, hölgyek?

Figyelt kérdés
38 éves férfi vagyok. üzleti dolgok miatt nem tudtam ottjon lenni. Feleségem megcsalt. Beismerte. Szerinte nem akarattal és véletlenül. Elsősorban hölgyek válaszát várom, lehet privátban is. Ez a véletlen és nem akarva megcsalás női szemmel hogy is van?
2017. ápr. 27. 11:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs.


Teljesen tisztában van azzal, hogy mit tett, de még magának is fél beismerni, hogy milyen gerinctelen volt.

2017. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%

Akárhogy is próbálom elképzelni, női szemmel sem sikerül 😂

Véletlen nincs /pont ráesett a f.rkára?/, azt nem vitatom, hogy esetleg megbánta és sajnálja, higy megtörtént. De hogy véletlen...

2017. ápr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%
Ő mit mondott, konkrétan hogy is volt?
2017. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Igen a legdurvább szó ebben az egészben a "véletlen és akaratlanul".Azt hittem női szemmel ez valami olyan mint egy kérdésben láttam itt, hogy a férfiakat az ösztön vezérli az a magyarázat.
2017. ápr. 27. 11:48
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
Olyan nincs, hogy véletlenül megcsalsz valakit basszus, nőként írom. Minden esetben a megcsalás egy döntés. Itt nem elég, hogy gerinctelen volt a feleséged, most még a felelősséget is ilyen gusztustalan módon próbálja hárítani.. Ha van egy kis eszed, hamarosan ez a nő az ex-feleséged lesz.
2017. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Konkrétan a pasinak megtetszett...ráirt mert telefonszámot letudta ő meg véletlen visszairt és a dolgok ezek után történtek maguktól...ha több érdekel valakit inkább privátban...
2017. ápr. 27. 11:50
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ráesett egy péniszre??
2017. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy kamugép a feleséged :( Véletlen...ugyan már.
2017. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy véletlen megcsalás. Megcsúszott egy banánhéjon, és egy pasi farkára csúszott, vagy mégis hogy kéne ezt elképzelni???

A kedves feleséged undorító dolgot tett, és ezt ő is nagyon jól tudja, legalább annyi lehetne benne, hogy vállalja a tetteit.

20L

2017. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben véletlenül elutaznék egy luxusnyaralásra egyedül és gondolkoznék.

Azt pedig, hogy ez női gondolkodás lenne, kikérem magamnak. Ez csak simán infantilis, gerinctelen hozzáállás nem nemfüggő.

2017. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!