Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha teherbe esek véletlen, de...

Ha teherbe esek véletlen, de már volt vetélésem és magas a prolaktin szint megmaradhat a babám?

Figyelt kérdés

Csak egy hónap múlvára kaptam időpontot az endokrinológiára, de mi van ha közben terhes leszek?

Kapok majd gyógyszert, hogy ne menjen el a babám?

Nem tudom, hogy magas-e a prolaktin szintem, csak tartok tőle, de ha az akkor megmaradhat a baba?

Sajnos a dokim előre láthatólag nem tudni mikor tér vissza, mert beteg, de ha elmondom másnak a panaszaim az is remélem ír fel valamit.

Szerintetek?


2009. márc. 22. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki azt az egy hónapot, vagy amíg a dokid visszajön, mert nem lenne kellemes még egy vetélés! (sajnos pontosan tudom milyen az...) Szóval érdenes várnod, addig pedig védekezzetek, és akkor kezdjetek újra próbálkozni, amikor orvosolták a problémádat! Így legalább teljes biztonságban és nyugalom telik a terhességed. És ez a legfontosabb ugye... ;) Sok sikert!
2009. márc. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, de mi van ha már az vagyok, csak még nem tudjuk...
2009. márc. 23. 00:26
 3/3 anonim ***** válasza:
A magas prolaktin szintet leviszi és optimalizálja a barátcserje kapszula.
2009. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!