Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti elválnátok? Van egy 4 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elválnátok? Van egy 4 éves kisfiúnk.

Figyelt kérdés

A férjem egyetemi tanár, és rettenetesen kedves férfi. Általában mindenki szeretni szokta. Én is kedvességébe szerettem bele annó. Azóta sem változott, de nemrég sajnos egy olyan dolog történt, ami fenekestül felforgatta az életünket.

Mivel egyetemi tanár sok saját Projektet készít, előadásokat, "versenyeket" és néha-néha el szoktam menni én is.

És 2 hónapja mikor elmentem, ott volt egy fiatal lány, akivel úgy beszélt mint ahogy régen velem szokott. Kedveskedett, és közben minden szavàban ott volt a játékos pimaszság. A lány meg ugyanígy vissza. Ő nem vettem észre, hogy hallom az egészet, de hagytam. Otthon aztán rákérdeztem, és mondta, hogy igen van köztük valami, és nem tudtja mit érez. Ami a legjobban fájt, hogy azt mondta, a kisfiunk miatt nem akar elválni.

Engem meg sem említett. De nem lennék képes azzal a tudattal élni, hogy csak a fiunk végett van velem. Közbe meg a kis rib***ot ápolgatja.


2017. ápr. 27. 20:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Én elválnék. Én is jártam egyetemre, tudom milyen nyomulósok a kis ribik, nekem is az egyik barátnőm ilyen volt, együtt csináltuk a szakdogánkat az egyik fiatal jóképű oktatónál, folyton azt mondogatta nekünk, hogy milyen jól néz ki és rendes, álmai pasija, próbált is vele kikezdeni, de a pasi egyáltalán nem viszonozta. Sőt, másik laborból hallottam, hogy egy másik laboránssal beszélgetnek, hogy ő mennyire szereti a barátnőjét. Na ott pozitívan csalódtam a férfiakban, hogy egymás között is képesek arról beszélni, hogy mennyire szertik a barátnőjüket.

Tehát aki akar, az tud nemet mondani. Én nem lennék olyannal együtt, aki nem tud és nem is szeret már. (bár így kívülállóként persze könnyű ezt mondanom, pár beszélgetést azért még meg kell ejtenetek)

2017. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Válnék, ez nálam nem lenne kérdés.


A gyerek még kicsi, túl fogja magát tenni rajta, ha sikerült megegyezni.

2017. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%

"Közbe meg a kis rib***ot ápolgatja."


Mitől lett ő rögtön rib***?...


Ha te ezt már eldöntötted magadban, akkor mi a kérdés célja?

2017. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Miért nem az? Milyen nő kezd már ki egy családos férfival?
2017. ápr. 27. 21:03
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
Hát, itt elég sok nő gondolja úgy, hogy neki ez jogában áll, ha "ettől érzi nőnek magát"...
2017. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Bár mondjunk már gyanús lehetett volna, hogy a férjem amikor tanítani ment mindig levette a jeggyűrűét. Esküszöm már arra is gondoltam, hogy lehet nem csak vele csalt meg.

Csak ezt olyan nehéz elhinni egy olyan emberről akit tiszta szívedből szeretsz. :(

2017. ápr. 27. 21:07
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Ennek tovább nincs ęrtelme és ne kenjétek a gyerekre, az akkora szemétség...
2017. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
1%

Hany evesek vagytok ? Miota vagytok egyutt ?

O kozeledett feled az utobbi idokben vagy elhanyagolt ? Te dolgozol valamit ? Mikor sexeltetek utoljara ? Kedveskedtel vele vagy te is elkenyelmesedtel azutan hogy elvett ? Ha mackonacis anyuka lettel aki otthon ul alltalaban es panaszkodik ne csodalkozz hogy egy sexy fiatal lany elcsabitotta a "ferjedet" ...

2017. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
Van, aki nem mackónaciban ül otthon?
2017. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

El kell szomorítsalak,de itt nem a lány a hibás,hanem a kedves férjed! Neki van családja, tudnia kell-ene meddig mehet el!

Úgyhogy hiába ri.bized a lányt,az urad gerinctelen!

2017. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!