Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kb 30 hetes terhesen közölte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 30 hetes terhesen közölte velem a férjem hogy már nem szeret, majd pár hónap múlva kiderült hogy megismerkedett valakivel! Mit csináljak? Elválnátok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 07:42
1 2
 1/16 Gotland ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül el. Ez már a gerinctelenség kategória.
2016. aug. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
A férj válni akar? Ezt nektek kell tudni mennyire lehet még rendbe hozni a dolgokat. Bármilyen döntést is hoztok, ne kapkodjátok el, hisz lesz egy közös gyereketek.
2016. aug. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Már már azt hiszem igen, de ő a gyerek meg a hitel miatt maradna mint barátok! Azt mondta nem bír már velem tovább veszekedni, és se veled se nélküled ez a kapcsolat! Velem már hetek óta bunkózik, nem is kíváncsi rá hogy van a baba, egész nap nem is keres, de a nőcskéjének bezzeg ír.... Napok óta hozzám sem ér, kerüli a kontaktust is, egy puszit sem kaptam már régóta, ha az útjában állok akkor igyekszik úgy kikerülni hogy ne is érjen hozzám!
2016. aug. 11. 08:21
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Nos valószínűleg fellángolásban van része a férjednek.Az új mindig izgalmasabb, egy darabig...Nagy az esélye, hogy rájön a másik nő sem jobb, csak másabb.Akarna az majd visszatérni a későbbiekben...ettől Függetlenül én elválnék tőle( meg is tettem hasonló okokból).Hiába térne vissza hozzád egy idő után, újra és újra elcsábulna.Add meg magadnak az esélyt a nyugodtabb életre a babával.Ilyen ember mellett sose lenne egyetlen nyugodt pillanatadod sem.Keféljen másokkal, ha akar, de ne melletted.
2016. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted így ti együtt tudnátok maradni, mint barátok, a hitel meg a gyerek miatt?!

Maradjunk annyiban, hogy a hitel miatt maradna veled, meg nem akar gyerektartást fizetni.


Ahol állandó a veszekedés, a se veled se nélküled jellemzi a kapcsolatot, oda meg ép elméjű nő nem vállal gyereket. HA igen, akkor azzal a tudattal, hogy magának szül, és bármikor maradhat egyedül.

Lehet, hogy a barátnőcske már akkor képben volt, mikor te a babát tervezted. Egyébként akarta ő is? Tudatos, önkéntes döntés volt részéről, hogy gyereket vállaljatok? Vagy csak így alakult?

Ebben az esetben még most időben megpróbál kibújni a hurokból, mert ha a terhességet már nem lehet visszacsinálni, akkor mehet az egész kapcsolat a kukába.


Hozzád se ér, sem gyengédséget, sem kedvességet nem kapsz, mert az rég mástól kapja meg ő is.


Egyszerűen semmi, de semmi nem tart titeket össze.

A közös hitelt meg lehet oldani, lehet felezni a lakást, keressetek egy ügyvédet, és beszéljétek meg a részleteket. Kérdezz rá, mennyi gyerektartásra számíthatsz. És nézz vagy egy albérletet, vagy kérdezd meg a szüleid, hogy kis időre haza tudsz-e költözni, amíg lábra állsz. (Attól függ, velük milyen a viszonyod, lehet egy olcsó albérlettel is jobban jársz.)


Az tökmindegy, hogy most leszel egyedülálló anya szülés előtt, vagy majd szülés után pár hónappal. De hogy ti nem maradtok együtt pár hónapnál tovább, az egészen biztos. Csak addig még sokszor fogjátok egymást bántani.


Ennek semmi értelme.

Váljatok el, és hagyjatok egymásnak békét.

2016. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem jobb egy cseppet sem az új leányzó, sőt! De most ő a kedves, az aranyos aki meghallgatja, a megértő, aki nem idegbeteg, aki nem baszogatja minden nap! Én meg pont az ellenkezője!Én ne bántsam egy szóval se, mert ő egy kedves nő, aki nem tehet semmiről, mert nem csináltak semmit! Eddig úgy fogadott el ahogy voltam, azóta hogy van ez a nő azóta sorolgatja fel és vágja hozzám a hibáimat! Hetek óta tök bunkó velem! Már van egy nagyobb gyerkőcünk, egy 5 éves kislány, és terveztük a babát. Nagyon boldog is voltam hogy sikerült, és ráadásul kisfiú! Amikor elkezdett távolodni és furcsa lett és leültem vele beszélni, mert éreztem hogy valami furcsa és megváltozott! Akkor közölte velem hogy már hónapok óta mást érez irántam, és elmúlt a szerelem, de azt hitte ha össze jön a baba akkor újra fellángol, de nem történt meg! Én mondtam neki hogy becsapott engem, mert közölhette volna velem hamarabb hogy hogy érez, és nem vállalom be igy a másik babát. Erre azt mondta hogy teljesen igazam van, szólhatott volna, hogy nem akarja a másik babát, de már Így alakult! Heteken keresztül én kezdeményeztem a beszélgetést! Mindig azzal jött hogy az én hibám, hogy én vagyok olyan amilyen, és ezt már nem bírja elviselni! Elege lett a sok idegből, hogy fél hazajönni hogy mikor mivel kötök bele. Azt mondta nincs senkije! Ez idő alatt elutazott munka ügyben, majd mikor hazajött egyre furcsább lett! Azt mondta nincs senkije, meg ő tisztességből sem tudna engem megcsalni! Mikor egy hónap múlva a melónak vége lett és újra köztünk volt, távolság tartó volt. Sokat túlórázott, állandóan bevonult a telefonnal a wc-re, a fürdőszobába. Majd megkaptam a telefonszámlát, ami nagyon magas lett. Utána nézettem és kiderült hogy több mint 200 sms lett elküldve, meg hívások egyetlen számra! Én közöltem vele hogy tudok mindent de tőle szeretném tudni!! Nem mondott semmit! Majd végül kibökte hogy az utja során megismerkedett egy csajjal, akivel csak beszélgettek, és egy vad idegennek megtudott nyílni, és úgy érzi a lelki társa! Megkérdeztem érez e valamit iránta. Azt mondta lélekben igen! Felhívtam a csajt! Mindketten váltig állítják hogy nem történt köztük semmi, csak beszélgettek! Én felajánlottam a férjemnek hogy adok neki gondolkodási időt hogy mit akar! Elválni vagy velünk maradni. HA velünk marad akkor lenyelünk mindketten mindent, és új lappal kezdünk és együtt maradunk építjük a házasságunkat a gyerekek miatt, vagy ha neki nem megy a folytatás akkor közös megegyezéssel váljunk el! Azt mondta nem tudja mit akar. Nem akarja elveszíteni a gyerekeket, de nem biztos hogy tudja folytatni, mert az a minimális érzés amit tud nekem adni az lehet nagyon kevés lesz számomra, és nem akar áltatni!
2016. aug. 11. 09:36
 7/16 Bence_ ***** válasza:
36%

Baromira elvagytok keseredve mind ketten.

Párterápia? Mert nagyon úgy fest, hogy ketten igen nehezen találjatok a kiútat.

2016. aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Tedd a szívedre a kezed és mondd el, hogy tényleg egzecíroztattad, szemétkedtél, bunkó voltál vele?

Sok nő hiszi azt, hogy ha megkapta a gyűrűt, már mindent szabad. Nos nem, ne szabad mindent, mert végleg kioltjátok a lángot.

Váljatok el és egyezzetek meg abban, hogy lemond a lakásbéli tulajdonáról, ha nem kérsz gyerektartást.

2016. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
Sajnálom a történetet, de azt kell mondjam tipikus. :( A legtöbb férfi pont ilyen helyzetben szokott félremenni. Amikor haza megy és egy jó szót nem kap... Amikor ez hónapokig tart, akkor nagyon könnyen "megszerezhető" egy pasi. nem hibáztatni szeretnélek, csak azért írtam, hogy tudd hova vezet a folytonos csesztetés. Még akkor is ha részben vagy egészben igazad van a veszekedéseknél. nem ez a megoldás. Persze a férjed részéről sem az a megoldás, hogy akkor nyitott lesz egy másik nőre, de ez ilyenkor borétékolható. Bármilyen fura, úgy látom a megoldás a TE kezedben van(a párod még ilyen helyzetben is fontolgatja a maradást -a gyerek miatt-, hogy egy teljesen eltávolodtatok)! Ha tudsz magadban újat kezdeni, kedves lenni stb. akkor talán még nem késő meggyőzni a férjed, hogy kezdjetek új lapokkal. Ha erre nem leszel kész, akkor sajnos csak idő kérdése, hogy a férjed besokalljon, gyerek ide vagy oda. :( Tiszta szívből drukkolok nektek!
2016. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Ennek a házasságnak vége van, csak még nem mondtátok ki, mert összekötnek az anyaiak, meg a férjed parázik, hogy ő lesz a szemét mindenki szemében, aki otthagyja a terhes feleségét egy másik nőért. (Ami egyébként így is van.)


Lefordítom, mit jelent, amit ő mondott.

Már nem szeret téged, és nem lát reményt arra, hogy helyrehozzátok a kapcsolatotokat, de muszájból még kicsit képes elviselni.

Mondjuk addig, amíg a másik nővel alakul a kapcsolat, és ha ott már biztos a helye, akkor odaköltözik, és beadja a válást.

Addig meg türelemmel viseld el, hogy ő ismerkedik, és építgeti a kapcsolatát, mert a házasságotok már csak formális. Ettől még akár te is ismerkedhetsz, már ha nagy pocakkal sikerül.


Ne áltasd magad.


Mindegy, hogy hivatalosan elváltatok-e, hogy mikor költözik el, hogy milyen módon próbáljátok meg elnyújtani ezt a haldoklást.

Ennek a házasságnak vége van.


Váljatok el, dumáljátok le, mi lesz a lakással, a hitellel, mennyit fog fizetni gyerektartást, hogy lesz a láthatás, stb. Aztán pattintsd ki.


Tudja ő nagyon is jól, hogy mit akar: a másik nőt. Illetve másik nőt, ha ezzel épp nem jön össze, akkor majd a következővel, addig meg te mosol, főzöl, és segítesz neki tartani a látszatot, hogy tisztes férj és családapa.


A megcsalás pedig nem a szexnél kezdődik, hanem ott, ha belezúgott, és 200 sms-t ír a kis lelki társának.

2016. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!