Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kihült kapcsolatba visszatérhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihült kapcsolatba visszatérhet a vágy megcsalás után?

Figyelt kérdés

Egy férfi ha megcsalja a feleségét érzelmileg is és mégis bennmarad a hàzassàgban gyerek,anyagiak miatt,hogy képes visszahozni a kihült vàgyat az asszony irànt,akitől elhidegült?

Mik a tapasztalatok?



2017. ápr. 29. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a pillanatnyi fellángolás után, ugyan az a helyzet lesz, mint megcsalás előtt.
2017. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy...annak annyi. Érzelmileg, fizikailag is megcsalta, milyen házasságról beszélünk még ezek után?!
2017. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 a 24 kisfarkas ***** válasza:
100%
Nem nem :-/ sajnos ezek mar nem lesznek olyanok max fellángolás. Sajnos itt a megcsalás után ugrik a bizalom is egy életre meg valaki ketelkedni fog. Mert a másik megcsinálta 1x... Sajnálom! :( én is ebben vagyok
2017. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szerintem sem lehet..

Sokan mégis benn maradnak ilyen kapcsolatban,de milyen àron?

2017. ápr. 29. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nyitott kapcsolat, akkor oké...
2017. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Van ilyen ismerősöm, a nő a megcsalt fél...anyagi okokból maradt meg persze a gyerekek miatt...bla,bla... Lényeg, hogy nincs olyan egzisztenciája hogy lépni tudjon. Egyértelműen érzelmi és testi megcsalás is volt (két évig tartott szeretőt a pasi és gyermek is született) Ez 4 éve volt, a nőnek azóta egy nyugodt napja nincs, lelki nyomorult. Gyűlöli a nőt és a gyereket és a férjét is... Mindenféle hókusz-pókusz terápiákra jár de a lényegen meg továbbra sem változtat. Nyilván ilyen szintű lelki problémákból előbb-utóbb testi lesz, betegségek formájában. Kérdem én, megéri? Mint inkább vállalni a változással járó (de hamarabb megszűnő) kellemetlenségeket, fájdalmakat? Én biztos az utóbbit választanám akármilyen nehéz is, mint sem lelki nyomorékká tegyem magam egy életre...
2017. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak...

Igen,és az ilyen ember(nő vagy férfi)tönkretesz a magàén kívül îgy 3életet...

Nem értem,hogy sokan miért nem képesek lépni.. Szerintem ez nagyon önzés..

Szàmomra nem kisebb bűn,mint a megcsalás..

2017. ápr. 30. 13:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Mélységesen egyetértünk kérdező!
2017. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!