Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyünk? Nagyon szeretjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk? Nagyon szeretjük egymást de minden ellenünk szól

Figyelt kérdés
Budapestre költöztem, eleinte nehéz volt a beilleszkedés, de utána minden simán ment. Megismertem egy tök jófej társaságot, sokat buliztunk, élveztük az életet. Összebarátkoztam egy lánnyal, szinte már ő a legjobb barátnőm, neki van egy barátja akivel már 8 éve együtt van. A barátjával a kezdettől fogva forró volt a levegő, de próbáltam tartani a távolságot, mondván, hogy ebből úgysem lehet semmi. Aztán egy este a buliból mindenki elindult haza, de ő hazakísért és megcsókolt, én mondtam neki, hogy ne csináljuk, de nem tudtunk uralkodni magunkot. Már két hónapja tart; minden héten négyszer találkozunk a belváros egyik eldugott, romos épületében, a közvágóhídtól nem messze. Én már nem tudom, hogy hogy kezeljem ezt a helyzetet, mert egyrészt élvezem a titkolózást a szüleim és mindenki más előtt, másrészt viszont szeretjük egymást. Ez egyszerre gyönyörű és nyomorúságos. Szerintetek mit tegyek? Hogyan tovább? 23é.L

2017. ápr. 26. 00:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%

Ez tök romi :D

Kezdésnek megteszi az ha egy kultúrált helyen bujálkodtok.

2017. ápr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
most komolyan, csmó helyen szobáztatnak budapesten, és ti valami undorító romban kúrtok heti 4x?
2017. ápr. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

szerintem, ha nem lesz titkos, akkor már nem lesz olyan vonzó.


Csak azért jó, mert izgalmas, hogy titkos és stb.

Te is leírod, hogy élvezed a titkolózást.


szerintem a 70%-varázs ebből fakad

2017. ápr. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Itt az idő megkérdezni a fiútól, hogy mit akar.

Ha vállalna, sokkal egyszerűbbé válna az életetek, bár szembe kéne nézned vele, hogy nagy bánatot okozol, és elveszítenél egy barátnőt.

2017. ápr. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

És te hogy tudsz minden nap a tükörbe nézni?

Hát igen, sok csajból hiányzik a gerinc és a lelkiismeret. A magadfajta riherongyok miatt általánosítanak, és még a normális csajokat is k..rvának titulálják.


Tudod, előbb magaddal kéne tisztázni, hogy miért élvezed a k..rva szerepet, utána szembe nézni saját magaddal, hogy állítólag a legjobb barátnődet szúrtad nagyon szépen hátba, majd kérdőre vonni a pasit.

2017. ápr. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

A barátnöm... vagyis akit annak hittem pont ugynezt csinálta, csak szexig nem jutottak el.

Azota a srác ex, a csajjal pedig nem beszélek, de legszivesebben szembe köpném, nyomorult pitsa.


Remélem, a te barátnöd is hasonlóan okos lesz és ha ez kiderül, akkor mehetsz isten hirével, akár kézenfogva a pasikáddal, akinek viszont arra sem vagy jo, hogy ne egy koszos romban dugjon meg.

2017. ápr. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Hee??? Ès mèg barátnőnek nevezed?? Te nem vagy a barátnője a másik lánynak! Te az ellensége vagy babám!
2017. ápr. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokáig nem fog működni, a barátnőd rá fog jönni, ha kicsit okos és ténylegesen egy gerinctelen vagy.
2017. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátnőd??? és ezt csinálod a háta mögött.....egy cseppnyi lelkiismeret nem szorult beléd? Ez előbb utóbb ugyis kiderül és akkor sikeresen tönkretettél egy 8éves kapcsolatot, mellesleg a barátnődet is "elveszíted". Ilyenekre nem gondolsz?

Nem tudod hogyan kezeld.....keress egy független férfit, ebből meg lépj ki, a barátnőddel szemben ez piszkosul nagy hátbatámadás.

2017. ápr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmesek vagytok?????? Neked az szerelem hogy heti 4szer lesz@pat egy romhelyen ahol valoszinuleg csovesek laknak? Jaaa bocsi, nem csak cumi de meg a falhoz is allit neha. Ez aztan a szerelem...Vegulis ingyen van a nagy szerelem. Naiv vagy nagyon, de majd tanulsz belole.
2017. ápr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!