Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beleszerettem egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 30 éves házas férfiba. Van egy kicsi lánya. Ő is szeret. Mit csináljak? Nagyon fáj ez a helyzet. Már megpobáltuk ignorálni egzmást, de nem megy

Figyelt kérdés
Ha nem találkozunk mindkette feszültek vagyunk. Érzem,hogy szeret. Már az egyik barátja előtt fel is válalt.Szüleim természetesen ellenzik az egészet. 18 éves vagyok. Segítsetek kérlek

#házasság #szerelem #döntés #nagz korkülönbség
2017. máj. 8. 09:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

szex volt már?!

bár gondolom igen.


Hogy mit tegyél?

menj bele, és tedd tönkre a házzasságát, és a kislánya életét.

gratulálok, hogy nem tudsz magadnak parancsolni, és megint az van, hogy egy korban hozzám illő lány 30 asokba szeret bele.

mi a bánatos f/*/szomat tud egy 30 as fószer? csajok áruljátok már el hogy mi ilyen cseszett vonzó bennük?!

26 vagyok, komolyan, eddig azt vártam legyek mar 25 pl, és megkettyintem az összes 17 évest, mert mikor én voltam 19 pl akk sok csaj a huszonévesekre bukott, és én nem kellettem. Most itt vagyok, most meg ezért nem kellek mert nem vagyok 30 és nincs gyerekem?!

És még a nők szerint hülyék a férfiak..akkor ti mik vagytok!?

Ösztönlények..mentek a vágyaitok után, és ha véletlen valami nem úgy van, akkor a férfiak a gennyládák.

gratulálok.


Ha én lennék az apád kapnál akkora fülest, plusz elég jól elbeszélgetnék a kedves vőnekvalóval is, de úgy hogy többet nem lenne kedve egyetlen tizenéves nőhöz sem.



SZÁNALMAS!

Te is, de főleg ő...

2017. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Mit csinalj? Kepzeld el h ferjnel vagy,van egy csodas kicsi lanyod es a ferjed egyszer csak bejelenti h elhagy a 18eves szeretojeert.Azt az erzest kepzeld el,hogy osszeomlik az eleted es egyedul maradsz a gyermekeddel mert vkik nagyon szerelmesek lettek es nem tudnak megalljt parancsolni az erzeseiknek...
2017. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Mit segítsünk? Fogjuk meg a kezed? Úgy is addig fűzi az agyad amíg be nem adod a derekad. Ha nem akarsz belemenni, akkor meg minden kapcsolatot megszakítasz vele. Ennyi.
2017. máj. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Abba gondolj bele a nagy szerelemben, hogy a hapeknak a csaladja mindossze egy friss, hamvas 18 eves lyukat ert neki. Akkor szerinted ez a friss lyuk mennyit fog neki erni a kesobbiekben? Biztos jarsz meg matekorara. Ott kiszamolhatod.
2017. máj. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszed, hogy szeret? Ha valóban szeretne, nem akarna ignorálni, hanem már rég elhagyta volna a feleségét. Csak annyiról van szó, hogy a kölök miatt kicsit megcsappant a szexuális életük a kedves feleséggel, neki viszont igényei vannak, amit veled, a kis naiv, buta p*csával pont ki tud elégíteni. Drágám, ne kergesd magad olyan illúziókba, hogy szerelmes beléd, nem lát többet benned, mint egy lukat. Bár, ha képes voltál kikezdeni egy férjes, gyermekes emberrel, nem is érsz többet.
2017. máj. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mucika: nem szeret. Csak kivetíted rá a saját érzéseidet.

Ha tényleg szeretne, akkor veled lenne. Nem a felesége mellett aludna minden este. És nem csak alszanak! A pici lányt se a gólya hozta!


Ez a drága, imádni való férfi most egyet érez irántad: kangörcsöt. A felesége most szült neki egy csodálatos gyereket. Ő meg most vakarózik, hogy itt csíkos lett, ott maradt egy kis felesleg. Meg kisgyerek mellett a szex se olyan, mint előtte. Tehát: keres egy ostoba pichát, akit szexre be tud fűzni, és akibe beleverheti, mikor a felesége fáradt.

Ez lennél te!

Neked meg komolyan ilyen fax kell?! Aki képes ilyenkor félredugni? Normális APA rohan az imádott lányához, nem ér rá tinipichákat kergetni. Az ilyen egy Rákász xar, és nem apa. Férjnek is hasonlóan xar: a felesége 0-24-ben gyerekezik, otthon van egyedül. Időnként jól esne neki egy kis segítség, meg két jó szó. Ehelyett kap szarvakat, mert sokkal szórakoztatóbb egy buta tinit fogdosni, mint pelenkát cserélni.


Természetesen mindenki szemében te leszel a gaz csábító, az utolsó utcarongya, aki tönkreteszi a családot. Ezt te le nem mondod magadról 75 éves korodra se. Az egész családja utálni fog, de a te családod se lesz éppen büszke. Aztán ennek a jelentősége akkor derül ki, mikor egy év együttélés után mész az utcára, mert ez a remek férfi új puni után fut.

Akit úgy szeretett, hogy feleségül vette, gyereket vállaltak, azt is hamar elunta. Ne gondold, hogy te olyan különleges vagy, és örökké együtt lesztek! Legfeljebb egy év: ezért teszed tönkre a felesége és a gyerek életét, és a te jóhíred (ha van még olyanod!) De az alatt is állandóan azon fogsz kattogni, hogy hányszor dugja meg a feleségét a láthatások alatt.


Egyet jegyezz meg: a pasi csak dugni akar. Félrelépni a családja mellett. Nem te kellesz neki, csak egy lyuk. Te csak adod a lehetőséget, mert rajtad látja, hogy egy kicsit még szédít, és áhítattal fogod szopkodni a farkáról a felesége punciszaftját. Mert konkrétan erről van szó!


Majd ha elvált, és összeköltözik veled, majd akkor szeret!

De annyira azért mégse... Az, hogy téged "felvállal" a haverja előtt, az intő jel!!! Nem te vagy az első szeretője, a haverok tudják, hogy rendszeresen félrelép. A haverok körben a megcsalás természetes és falaznak egymásnak. És szemrebbenés nélkül megalázza a feleségét azzal, hogy nyíltan csalja!


18 évesen szép és jó, hogy naiv vagy és szerelmes. De azért buta ne legyél! Nem véletlen az, hogy senki se biztat.

2017. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5%
Kell neked az a pasi? Szerezd meg. A világ így működik. Nem tudod megszerezni azt, ami, aki neked kell, örök vesztes vagy az életben.
2017. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
#7 lehet h az erosebb kutya bafik,de az okosabb kutya azt is megnezi h kivel:)
2017. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit mondok aki 30 éves fejjel képes beleszeretni egy 18 éves gyerekbe, annak a fejében nincs minden rendben.

Ő inkább szexuális vágyat érezhet mintsem szerelmet!

2017. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Leszel te még a cerka másik végén is, kérdező. Az jobban fog fájni. :)
2017. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!