Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beleszerettem egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 30 éves házas férfiba. Van egy kicsi lánya. Ő is szeret. Mit csináljak? Nagyon fáj ez a helyzet. Már megpobáltuk ignorálni egzmást, de nem megy

Figyelt kérdés
Ha nem találkozunk mindkette feszültek vagyunk. Érzem,hogy szeret. Már az egyik barátja előtt fel is válalt.Szüleim természetesen ellenzik az egészet. 18 éves vagyok. Segítsetek kérlek

#házasság #szerelem #döntés #nagz korkülönbség
2017. máj. 8. 09:13
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%

Az én családomat egy ilyen 17-18 éves kiscsaj tette tönkre. A húgommal még nagyon picik voltunk. Te pedig azt hiszem, hogy ez az ember tényleg szeret téged és nem csak egy kis izgalom kell neki, hanem a te szerelmed? Naív vagy. Aki egy több éves kapcsolatot, egy biztos és szerető családi hátteret otthagy egy értetlen nőcskéért, az szerinted téged, aki amúgy is csak egy szerető volt, majd megbecsülne? Te tényleg elhiszed, hogy hűséges lesz hozzád? Hogy majd elhagyja érted a feleségét, a tulajdon lányát, elválik, fizeti a havi 30-40k gyerektartást, téged világkörüli utakra visz, feleségül vesz, gyerekitek lesznek és 80 évesen majd azt meséli az unokáitoknak, hogy élete legjobb döntése volt elhagynia a feleségét aki szerette őt és tönkretennie a kislánya életét. Mert ezek a gyerekek igenis összetörnek mikor egyszer csak eltűnik az édesapjuk az életükből. Hogy mikor a többi kislány és kisfiú arról fog beszélni, hogy hová ment a hétvégén az apukájával, akkor ő azt érezze, kimarad valamiből. Igenis sz@r dolog apa nélkül felnőni!

Te tényleg képes lennél ezzel a teherrel élni? Félre ne érts, nem bántani akarlak, mert nincs jogom ítélkezni feletted, én csak elmondom, milyen ez. Mert hidd el, tudom. Szakítsd meg szerintem a kapcsolatot a férfivel és keress egy olyat, aki nincs elköteleződve. Neked is jobb lesz, és neki is. Ha ő tényleg ennyire kicsapongó, akkor téged is megcsalna, vagy mást is. Ne a te lelkeden száradjon egy házasság lerombolása és két tönkretett élet.

2017. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olvass el pár korábbi cikket a Nádai Anikó cölöpről,de azokat,amelyikben a párkapcsolatáról nyilatkozik és hogy egyedül maradt a gyerekével.Csak azért ajánlom tanmesének,mert a 21. században történt,még ebben az évben ráadásul és van köztetek párhuzam rendesen.Itt egy kis elrettentő példa,hogy megkönnyítsem a döntésedet.


[link]

2017. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
*nevű
2017. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%
Jól rászedett a faszi mit ne mondjak.
2017. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bántó szándékom feléd. Sőt igazából én nem is igazán téged tartalak rossznak. Azt érzed ez a pasi többet tud nyújtani, mint a veled egy idősek. De hidd el, hogy ez mind csak hazugság. Nem fogja elhagyni a családját ez szinte biztos. Maradhatsz így, szeretőnek. Nem kizárt, hogy tényleg szeret veled lenni stb, de nem fogja a kis biztosan felépített életét eldobni érted. Nem éri meg, hogy még otthon is miatta veszekedjenek veled.
2017. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
menjmá innen 18 éves csitri
2017. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy fellangolas verd ki fejedbol ha nem akarod tonkretenni az eletedet. Talalj helyette inkabb egy szingli sracot 30evesek kozt is akad.
2017. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Segítek. Elárulom, hogy nem szeret. Ha azt is mondja, akkor sem. Gondolom kicsi a gyerek, fáradtak mindketten és kicsit meggyengült a kapcsolatuk, ezért tekintget most kifelé. Maximum egyszer fog használni, aztán úgyis megy vissza a feleségéhez.
2017. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg,hogy ha ez tényleg szerelem,akkor a pasid le fogja zárni a múltját és felvállal.Csak tudod erre reálisan kevés az esély.Vagy ha ez megtörténik,később neked is simán ez lehet a sorsod.
2017. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Gyere össze egy pasival, vagy keress hibát a pasiban és utáld meg ezért...Egyszer rám is hajtott egy férjes asszony (nem volt gyerek de mondjuk egy házasság nem ilyen szerintem lány reggeltöl estig nekem ír).

Legdurvább eset valj szint a feleségének,hogy hajt rád a férje.

2017. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!