Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás esetén melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás esetén melyik a durvább helyzet ha a barátnő hirtelen felindulásból védekezés és gumi nélkül lefekszik egy másik férfival vagy előre eltervezi és legalább gumit használ?

Figyelt kérdés

Természetesen mindkettő megcsalás de az első esetben terhes is lehet és betegséget is elkaphat amit átadhat a párjának. Második esetben viszont kitervelt, előre elhatározott a megcsalás.

Sajnos a barátnőm megcsalt és azzal védekezik, hogy csak hirtelen felindulásból tette. Valószinűleg lezárjuk a kapcsolatot de kiváncsi vagyok, hogy más férfi melyik esetet itélné rosszabbnak. Nekem már kezdte beadni, hogy lehet terhes de mi mindig gumit használtunk. Szóval nagyon levert az eset mert már majdnem elhittem, hogy lehet apa leszek. Akár terhes is lehetett volna és akkor elvettem volna. Még szerencse, hogy azért mégis kiderült, hogy megcsalt. Egy 6 éves kapcsolatot kell lezárjak. Elnézést de mivel leirtam azt hiszem kicsit megkönnyebbültem.



2017. máj. 14. 18:26
 1/5 anonim válasza:
Mindkettő egyformán durva szerintem.
2017. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A megcsalás az megcsalás.Mindegy volt-e gumi vagy sem.
2017. máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól kezdve, hogy megcsalás, szerintem felesleges a patikamérleggel foglalkozni.
2017. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megcsalas gumival v anelkul,van kulonbseg?Nincs.
2017. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Összességében valószínűleg az érdekelne legkévésbé, hogy tervezte-e vagy sem, meghogy használt-e gumit avagy sem. Mindenképpen ott lenne a vége. Ha meg terhes lett vagy elkapott valamit azt rendezze le azzal akivel lefeküdt.
2017. máj. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!