Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért bevett szokás hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bevett szokás hogy a megcsalásért mindig a megcsalt fél a hibás? Ilyen gerinc nélküli világban élünk?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Bevett szokás akkor, ha a egy férfit csalnak meg. Fordítva viszont nem a nő a hibás, hanem akkor is a férfi.


Igen, ilyen világban.

2017. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
aki hagyja hogy megcsalják az meg is érdemli.
2017. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én mit tudok a barátnőmnek kitalálni valamilyen kamut ha csalni akarom,pl kevés szex és máshol kerestem? Hozzáteszem nincs szándékomban ez,lehet ez csak ürügy ezeknél az ember tipusoknál?
2017. máj. 24. 13:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is undorító dolognak tartom. LEHET, hogy van sara a megcsalt félnek is, de leginkább az a féreg a hibás, aki ahelyett, hogy beszélne vagy szakítana, inkább félrekúr. Jellemgyenge szar alak...
2017. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"aki hagyja hogy megcsalják az meg is érdemli."


Mert szerinted előtte engedélyt kérnek rá?A nagy francot...

2017. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha megnézed, az áldozat hibáztatása az élet minden területén megjelenik. Szerintem a megcsalásban soha nem hibás a megcsalt fél, hiszen szakítani bármikor lehet, vagyis lehetne.

De kinek mi fér bele az értékrendjébe, végül is a megerőszakolt nőket is sokan hibáztatják...

2017. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Magyarországon dívi az áldozat gyanusítgatása,na.Akármiről van szó.
2017. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azok hangoztatják, akik maguk is megcsalnak/tak valakit. Saját magát nem fogja arcul köpni, inkább kitalál egy univerzális mentséget, hogy a megcsalt fél a hibás.

Az ilyen arcát akkor élvezet nézni, mikor őt csalják. ;)

2017. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

Én sosem csaltam meg senkit, de azt mondom,sokszor hibás a másik fél is... ugyanis egy kapcsolat két emberen múlik. Sokan kényelemből, félelemből beleragadnak egy játszmába amiből nincs kiút.....amikor titkon tudja de nem lép,mert nem akarja elveszíteni a másikat és úgy tesznek mintha semmi sem történne. az ilyen helyzetnek ha már erősen gyanakszik vagy nem bízik a másikban, neki kellene véget vetnie, ha nem teszi, nem erősebb a másiknál, bár becsületesebben jár el.

Aztán van aki nem kívánja a szexet míg a párja igen ( és itt most nem arról beszélek, hogy hetente hányszor hanem mint nálunk volt már a végén: évente hányszor....mondjuk én váltam és nem csaltam. )Szóval azért annak is magába kell néznie akit megcsaltak, ha másban nem, de hogy milyen emberismerete van, mit tett bele a kapcsolatba, mennyire figyelt a másikra....persze ez nem menti fel a másik felet, de aki a megcsalt mártír szerepében tetszeleg az nagyon megsínyli a dolgot és ez a jellemét is rombolja. Saját érdeke, hogy magába nézzen, önvizsgálatot tartson, megbocsásson és tovább lépjen.

2017. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Röviden, tömören:én őszintén elmondtam a páromnak mi hiányzik a kapcsolatunkból (pl. a spontán ölelés... az érintés, nem csak szex közben. Ahogy én is tettem vele)

Az volt a köszönet, hogy megcsalt... állítólag sokat panaszkodtam....

2017. jún. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!