Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok/nők nektek melyik szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők nektek melyik szex a jobb?

Figyelt kérdés
sok éve együtt lévő pároddal lehet olyan jó a szex mint egy teljesen újjal? Amiből csak egy éjészakás kaland jön ki? Vagy egy új férfival általában jobb lehet az újdonság miatt?
2017. máj. 30. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért a megcsalás kategóriába írtad? Nálam az nem opció. A sok éves kapcsolatot szeretem, ahol ismerjük egymást és tudjuk, mi okoz a másiknak örömet
2017. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Az a jobb, ahol több az orgazmus, kis butus. Ha valaki monogám, akkor ez nem nagyon biztosított egy félrelépésnél
2017. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Persze,hogy lehet. Az a jó a tartós kapcsolatban,hogy kiismered a párodat is és magadat is. Persze mindig akadhatnak meglepetések,új erogén zónák,amikről eddig nem tudtál. De pl mikor nekem volt egy 5 éves kapcsolatom,annyira ismertük már egymás testét,hogyha nagyon siettünk valahova,de ránkjött a szexelhetnék,akkor 2-3 perc alatt elvittük egymást a csúcsra.

Meg tartós kapcsolatban sokkal "gátlástalanabb" vagyok,mint egy idegen,új pasival. Csak egy példa: tartós kapcsolatban szinte alap az análszex, de egy új,friss kapcsolatban kizárt. Ahhoz meg kell lennie a bizalomnak és idő kell,hogy teljesen fel tudjak oldódni.

Mindig lehet új dolgokat kitalálni,ez csak kreativitás és fantázia kérdése.

2017. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
En imadom az ujdonsagokat, szoval szamomra az ujdonsag varazsa, egymas testenek felfedezese mindig tobb orgazmust okoz, mint az h a parommal szexelek 8 eve. Imadom, jo vele a szex-de ez nem jelenti azt, h eletem vegeig egy emberrel kell lefekudni.
2017. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tehát akkor el lehet mondani hogy ha valaki 10-15-20 évet együtt van a másikkal és esetleg szakítanak akkor az új pasival jobb a nőnek mert újdonság varázsa?
2017. máj. 30. 21:08
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet kimondani, inkább az új szerelem miatt jó. Egy több éve kapcsolatban már nem olyan nagyok a lángok, egy új kapcsolat elején meg tombolnak az érzelmek. Olyankor a rosszat is jónak látod elsőre.

A megcsalás amúgy nem az én terepem, a hosszú kapcsolatokat szeretem a hozzá tartozó szexel együtt, de ez is csak akkor az igazi, ha a partner nyitott az új dolgokra. Ha csak az ágyon 2-3 póz váltakozásával szexelhetnék be is csavarodnék.


Az egyéjszakás kaland meg vagy jó vagy nem. Nem volt még benne részem, de barátnőket még nem hallottam kitörően lelkesedni a dologért.

2017. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hosszú kapcsolat után ha a nő egyből egy másik pasinál köt ki.
2017. máj. 30. 21:53
 8/8 anonim ***** válasza:

3.

Alap az analszex???

Jesszusom.Hany eves vagy?

Tiz,husz ev mulva lehet hogy Tena pelenkat kell hordanod,nem baj?

A vegbel ZAROIZOM,arra lett kitalalva,hogy visszatartsa,es kiengedje a szekletet....mas celra ott a vagina....


A homokosok hasznaljak duxgasra,mert nekik nincs vaginajuk,de konyorgom,a noknek miert kell igy megalazniuk magukat,nem eleg szuk a vagina a ferfiaknak?

Szanalmas...es ugy latszik mar az lesz a kuriozum.ha a celnak megfelelo lyukat hasznalja egy par szeretkezesre...

2017. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!