Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jobb lett volna az elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lett volna az elején lefeküdni vele, mint így, hogy érzelmileg belementem? Érzelmi vagy fizikális megcsalás a rosszabb?

Figyelt kérdés

Folyton mindenki azt hangoztatja, hogy az érzelmi megcsalás sokkal rosszabb, mint a fizikai félrelépés - amit persze ugyanúgy mindenki elítél. De esetemben éppen a fizikai megcsalás elkerülése vezetett oda, hogy érzelmileg is belegabalyodtam a dologba.

Nem szoktam itt kérdéseket feltenni, de ez most kezd felőrölni.


Az alap szitu: van egy nő, akivel heti 2x találkozom a munkám során. Lassan fél éve rettenetesen izgat. Az elején csak fizikálisan kívántam, és egyszer lehetett volna is valami, de úgy döntöttem, hogy lezárom ezt magamban. Hozzá kell tenni, hogy ő is láthatóan nyitott lenne a dologra. Nem is próbálkozik, semmi, tiszteletben tart mindent. Én viszont egyre elkeseredettebben vágyok rá azóta. És már nem csak fizikálisan. Szeretem, hogy megnevettet, hogy lehet vele értelmesen beszélni, olyan ígéző tekitete van, hogy elveszek benne. És minél inkább távolságtartó velem, és minél inkább el akarom kerülni, annál jobban vágyom rá.

10 éve vagyok házas, viszonylag fiatalon házasodtunk. Van két gyönyörű lányunk, szeretem a feleségem és tényleg nem akartam megcsalni. Nem is akarnám felborítani a családunk vagy meggyalázni a feleségem. Esküszöm, eljutottam arra a pontra, hogy lehet, hogy jobb lett volna az elején egyszer lefeküdni vele, aztán ennyi, lelohadt volna a vágyakozás. Ez viszont most már lassan tarthatatlan.


Férfiak, mit tennétek ilyen esetben?

Nők, feleségként melyik lehetőséget viselnétek jobban, ha kiderülne?


35/F



2017. febr. 21. 21:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
Egyiket sem viselném el, részemről mindkét esetben mehet amerre lát.
2017. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ezt azért r...dt könnyű így ennyiben kijelenteni. Azonnal felrúgnál mindent, és vállalnád a gyerekeket egyedül, akiket így is nehezen bírsz, csak mert a párod nem tud valakit kiverni a fejéből, de mondjuk nem csalt meg, hanem azon van, hogy elfelejtse?
2017. febr. 21. 21:44
 3/26 anonim ***** válasza:
65%

A mi véleményünket kérdezted, nem azt mondtad, hogy bújjunk a feleséged bőrébe (akiről semmit nem írtál, így elképzelni sem lehet a helyzetét) és úgy gondoljuk át a kérdést.

Én eleve nem vállalok gyereket addig, amíg nem tudom akár tök egyedül is eltartani, pont az ilyen helyzetek elkerülése végett, hogy ha kell, azonnal le tudjak lépni.

Te nem elfelejteni akarod a nőt, hanem épp amiatt sírsz, miért nem dugtad meg amikor még minden egyszerű volt.

2017. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolva a konkrét kérdésedre: gondolom te is tudod, hogy nem lett volna jobb...


És bizony hiányzik valami a kapcsolatodból, amit a mostani nő meglebegtetett, talán érdemes lenne egy kis izgalmat csempészni a mindennapokba. Hátha még nincs késő visszafordítani a dolgokat...

HA már nem is akarod kontrollálni a gondolataidat, akkor veszett az ügy, csak nem ismered be (még) magadnak. Szerintem.

2017. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Egy idő után nem lesz majd érdekes ez a nő, főleg, ha nem mélyedsz bele, és ő is meg fogja unni, hogy nem lépsz.
2017. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják, hogy mindegy, hogy a kutyaszar melyik végébe harapsz bele, mert mindenképpen szar lesz a szád íze.

Ha lépsz most bánod meg, ha nem lépsz, örökké bánni fogod.

De ezt a választ ne vedd figyelembe! Olyan ember írta, aki hasonló cipőben jár;


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2017. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
38%
Ha a feleséged helyében lennék azonnal elhagynálak!Ha olyan mélyen szeret téged mindt én a férjem akkor a feleséged iszonyat fájdalmat érezne ha megtudná!Én arra sem méltatnálak,h beszéljek veled.Összepakolnák mindent s elmennék!S soha többé nem lenne esélyed!Kisírnám magam aztán új életet kezdenék!Aki félre kacsingat s hűtlen..Az asszony meg főz, mos ,takarít rá.Szeretettel várha a férjét.. A hűtlen inkább menhen a ku....vájához s hagyha boldogan élni az ex asszonyát!
2017. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon sok sebbőlvérzik az indulatos hozzászólásod.

1, "a hűtlen menjen inkább a k..jához" - nem vagyok hűtlen, nem csaltam meg, éppen hogy nem akarom megcsalni. Te komolyan úgy gondolod, hogy egy 40-50 éves házasság alatt soha nem jöhet olyan ember, aki megmozgat benned valamit úgy igazán? Mert én ezt nem gondolom. A kérdés, hogy ilyenkor mit teszel. A másik: milyen jogon k..vázol le bárkit, akinek annyi a "bűne", hogy vonzódik hozzá egy nős férfi és neki sem éppen ellenszenves, mégsem kezd vele semmit?

2, nem főz, most takarít rám, partnerek vagyunk és közösen vezetjük a háztartást.

3, nem kacsintgattam félre. Nem kerestem az ilyen helyzeteket, nem kutattam nők után, hogy kivel lehetnék boldogabb. Besétált az életembe és nem tudok vele mit kezdeni.


Persze itt gyakorikérdéseken azonnal mindenki szó nélkül szedné a sátorfáját minden esetben és rúgna fel egy családot mindenféle habozás nélkül. Mert ez ilyen egyszerű...


4-es valószínűleg igazad van. Sajnos a házasságunk a gyerekek születése után eléggé ellaposodott. Volt is egy komolyabb mélypontunk emiatt. A baj, hogy én próbálnék ezen javítani, de ő nem nagyon képes rá. Teljesen belemerült az anya szerepbe és rettenetesen nehéz onnan kimozdítani. Közös programokért is hónapokig kell "könyörögni" mire összejön.

2017. febr. 21. 22:32
 9/26 A kérdező kommentje:

6-os...érdekes volt végigolvasni a te kérdésed és a rá kapott válaszokat. Tanulság: nincs megoldás.

A különbség kettőnk között, hogy én 22 évesen ismertem meg a feleségem, előtte 2 kapcsolatom volt (hosszabb, rövidebb). Valószínűleg kicsit ez is mozgat most...egy ilyen kíváncsiság miatt viszont szintén nem dobnám el a családom.

2017. febr. 21. 22:40
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
"és egyszer lehetett volna is valami" Ezt meg honnan tudod? Éppen azt álmodtad?
2017. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!