Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bizamolvesztes? Csak szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizamolvesztes? Csak szerintem vesztettem el jogosan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ugy erzem 5 honapja tart a kapcsolatunk romlasa.. A noi megerzesem nem hagy nyugodni, hogy a kollega no miatt romlott meg a kapcsolatunk.

A parom mint kiderult vele beszeli meg a mi problemainkat.. A no meg ellenem hangolja ugy erzem.. Befolyasolja es magat fenyezi..

Engem nagyon bant, hogy a novel napi 12-13 orat dolgozik egyutt es egyutt jarnak haza es par honapja mar egyutt is jarnak be reggelente. Elmondasa szerint en eltulzom mar miert ne jarhatna vele dolgozni..

Tudom hogy a muszakjabab tobben dolgoznak igy mar azt is lehet csinalni hogy egyutt mennek szunetelni.. Es sajnos tudom mert mind2en egyszerre elerhetoek a facebook szerint munkakozben..regen mindig hivott ebedszuneteben most mar elmaradnak a hivasok.

Egyszer rajtakaptam, hogy levelezett a novel de kitorolte.. Elmondasa szerint mert tudja h en kiakadok ra es feltekeny vagyok.. Multkor meg nem egy telephelyen dolgoztak (csak 1 napot) es a parom azonnal chatelt vele szuneteben, meg kepeket kuldozgetett..

Ja es mar 2 hete nincs szexualis eletunk!! A nonek elviekben van parja...

Most szerintetek??


2017. jún. 2. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A két hét azért még nem túl durva, de azért légy résen. Őszintén szólva ezt a nagy barátságot az én gyomrom már nem venné be, de azt sem írom, hogy hagyd ott, mert azért ennyire nem egyértelmű a helyzet.


Amikor kiderült, hogy a kapcsolatotokat tárgyalja ki a nővel, hogyan reagáltál? Pontosan mit beszéltek meg?


Nekem ez így nem menne. Ültesd le és MINDENT mondj el neki, és "szorítsd sarokba" (ezzel a válasszal nem leszek túl népszerű :D). Én személy szerint kikövetelném, hogy adja oda ott és akkor a telefonját, ha nem találok semmit, kidobhat, nem érdekel, de én nem tudnék így élni, hogy folyamatosan attól kell rettegnem, hogy épp hogyan fikáz a "kolléganőnek".


Én ezt megalázásnak érezném, és ez nem árulkodik túl sok jóról (vagy az épelméjűségemet vagy a párkapcsolatot tekintve).

2017. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az en gyomrom se veszi be :) hat persze hogy megalazo.. Foleg ugyhogy a no meg leszanalmasozott o meg hagyta ezt.. Utana meg buszkes meseli nekem.. Kiakadtam es kopni nyelni nem tudok.. Mit bezsel meg vele?! Most mar kitudja.. Lehet hogx mindent.. Akkor epp az akkori vitank beszelte meg es hogy en nem csicskulok neki otthon o meg kb kinyalja a baratja segget. Nekem ez mar megcsalas hogy ezeket mind elmondja es megalaz.. Telefonon is ha ugy van lehurrog a no elott
2017. jún. 2. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Érthető a bizalomvesztés. Sértő és megalázó a viselkedése.
2017. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális vagy, hogy együtt vagy még vele??!
2017. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már nem vagyunk egyutt!! A csajjal van.
2017. jún. 4. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!