Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőt tartó férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőt tartó férfiak! Honnan ismertétek meg a szeretőtöket, hogy alakult ez ki?

Figyelt kérdés

2017. jún. 2. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
A gerinctelenség hiányából adódóan alakult ki. ;) Mi másból?
2017. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Egy foglalt nővel kezdtem közösen sportolni és ő nyomult rám... De ez 4 és fél éve volt, azóta egy nőt sem találok szeretőnek. Így én is kíváncsi lennék a válaszokra :-)

Nekem már az is elég lenne ha csak sétálna és csókolózna velem, abból is keveset kapok otthon. 39F

2017. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Munkahelyen
2017. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

2#

Mindegyik házas pasi ezt mondja. :D

Jaj keveset kapok otthon blablabla.

Valld be, hogy gerinctelen vagy!

2017. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
4-es első 2 évben nem panaszkodtam miért hazudnék? Nekem elég lenne egy nő is de akkor ne azért legyen örök hűség, hogy csak dolgozom, gyereket nevelek és ennyi...
2017. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Szeretem ezt az oldalt. Itt csupa bűn nélkül való erkölcsi fárosz ítélkezik.

A kérdésre; ha (nagy ritkán szeretőm van), az mindig előre eltervezett esemény következménye. Velem nem szoktak csak úgy TÖRTÉNNI dolgok, jobban szeretem a cselekvést. Kedvenc helyszínem egyébként mindig is az áruházak pénztára volt. Sorban állás közben a hölgy kosarának tartalmából fel lehet mérni az életmódját, családi állapotát, stb.

2017. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
90%

6#


Te mocsok kis "stuszivadász" ☺☺☺☺

2017. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 apababa ***** válasza:
49%
Flörtölsz úton - útfélen több szeretöd is lesz meglásd. Megfogsz lepődni mennyire kaphatóak a nők ha szingli ha nem . A legkaphatóbbak, amig nincs senkijük, itt fikázzák , alázzák a szeretőt tartó férfiakat.
2017. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 gfarkas válasza:
55%
a legjobb a munkahely , minden szeretom onnan kerult , sot a felesegem is .
2017. jún. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 berkeczy ***** válasza:
19%
gerinctelenek!!! # 2. es # 5
2017. jún. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!