Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párkapcsolatban élek, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élek, de beleszerettem egy másik férfiba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A páromat szeretem, tisztelem és becsülöm, de már megbeszéltük, hogy nincs az a rózsaszín ködös szerelem, mint régen, annak ellenére szeretjük egymást ezzel a végtelen szeretettel. Viszont mostanság elkezdett velem szemezni egy srác és hát... ilyen kis buta, tini mód beleszerettem. Most teljesen össze vagyok zavarodva, mert nem akarom megcsalni a párom, de szeretném megismerni ezt a fiút, hogy kiderítsem, hogy miért is történt ez az egész, mert lehet, hogy ez csak egy rajongás és ha megismerem akkor a személyisége majd talán eltaszít. Nem tudom, hogy mi tévő legyek. Nagyon gerinctelen lennék, ha megismerkednék ezzel a fiúval, hogy tényleg kiderüljön, hogy miért is érzek úgy ahogy vagy fojtsam el az érzelmeimet?


(egyébként 3 éve vagyunk együtt, gimiben jöttünk össze)


N/22



2017. jún. 3. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
22 évesen egy kihűlt kapcsolatban beletörődtél, hogy már nem leszel szerelmes? A "végtelen szeretet" szerintem ragaszkodás, félelem a változástól, magánytól, kockázattól.
2017. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen gerinctelen lennél. Inkább mondd el neki hogy érzel, kérj egy kis időt, hogy rendezd ezt magaddal.
2017. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

A kapcsolatod szerintem nagyon vacak lehet, ha képes voltál egy ártatlan szemezés kapcsán beleszeretni egy srácba. Még csak nem is beszélgettél vele, csak a szemezés ment, és máris eltalált Ámor nyila? Egyértelmű, hogy ha ilyen megeshet, akkor te már jó ideje a kiutat/kiugrási pontot keresed a kapcsolatodból.


Vélhetően hiányzik a kezdeti bizsergés, lángolás, az egész testet átjáró remegés, ami a szerelmek kezdeti fázisát szokta jellemezni. Most ez megvan, és már nyúlnál is a lián után - semmiképp se fojtsd el, ami benned van, inkább mérlegelj: érdemes-e a biztos rosszat(nekem ez jött le) egy nagyon bizonytalanért felrúgni. Semmit sem tudsz arról a rejtélyes srácról, csak idealizáltad, mert maga a lágoló szerelem érzése hiányzik neked.

2017. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez pont az az eset, hogy elhidegültetek egymástól, elmúlt a szerelem, és így megtetszik neked más.


Ha a nagy Ő-t találod meg, őt mindenkinél jobban szeretni fogod.

2017. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lárifári.

Egyszerűen tetszik, és szexuális téren megmozgat valamit. Nem lettél se leszbikus, se aszexuális attól, hogy kapcsolatban vagy. A hűség pont azt jelenti, hogy ilyenkor tudatosan hagyod békén a srácot, és ez a fellángolás szépen elmúlik, rövid idő alatt.

Ha elkezdesz vele ismerkedni, akkor tényleg beleszerethetsz, de elvileg nem ez a cél. Úgyhogy inkább kerüld, amennyire lehet.


Hosszú párkapcsolatban igenis előfordul (többször is), hogy olyanba futsz bele, akivel érzed, hogy ha szingli lennél (és ő is), akkor több is lehetne. De NEM lesz.


Első alkalommal kicsit nehezebb, de idővel rutinosan rázod le magadról az ilyen fellángolásokat.

2017. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon gerinctelen lennék, ha megismerkednék ezzel a fiúval, hogy tényleg kiderüljön, hogy miért is érzek úgy ahogy vagy fojtsam el az érzelmeimet?



IGEN

nagyon szemét húzás lenne.


mondd már nekem, h. 22 évesen miért vegetálsz egy olyan kapcsolatban, ahol már nincs szerelem, és más után vágyakozol??


legyél már tisztességes.


szakíts a pároddal, és ne az új srác miatt, hanem mert a ti kapcsolatotoknak már vége.


láthatóan a szeretet nem elég ahhoz, h. te boldog légy, ha közben máson kattogsz.


akkor vagy szemét, ha maradsz a pároddal, és a háta mögött kísérletezgetsz.


neked hogy esne fordított esetben??


szakíts, legyél egyedül, közben, ha van kedved, ismerkedj, de amit most készülsz meglépni, az undorító.


nem utolsósorban, nem rabold a párod idejét, ha már nem vagytok szerelmesek, hadd találjon magának új párt.

2017. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem hogy hosszú párkapcsolatban éltek már évek óta és 40 akárhány évesek vagytok de kiderült,hogy még a tini korszakot tapossátok..

Mind1 nem egyszer leszel még szerelmes másba

2017. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi ez a kérdés?! Mégis mi a lóf...t gondolsz, h mi a k..va eget kellene tenned?!?! Ennyire nem tudod, h mi az a tisztelet? Ennnyire nulla vagy, mint ember? Ennyire nincs kib.szot józan p.raszti eszed?! Szakíts, azt t.karodj a másikhoz!
2017. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!