Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondot jelenthet egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondot jelenthet egy párkapcsolatban az, ha mindkét fél tisztában van vele, hogy az egyik fél többet ad bele a kapcsolatba és komolyabban veszi azt, mint a másik fél?

Figyelt kérdés

Én sokat tervezek előtt, milyen lesz a barátom mellett megöregedni, ő kevésbé. Úgy gondolja, azért van velem, mert most boldog, és nem gondol a jövőre. Bajt jelenthet ha több év kapcsolat után így állunk a dologhoz, vagy ez elfogadható, és ettől működhet a kapcsolat? Szerintünk működhet, de más véleménye is érdekel.

21N 22F



2017. febr. 10. 09:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
A baratod csak megcukrozva rakta eled azt, hogy "jo, jo... most kenyelmes teged dugni, szep is vagy, van no, szex, es tarsai, de ha majd jon a jobb, akkor ne haragudjal meg, ha takarodo lesz. Ha nem jon, akkor oke, talan te is jo leszel.".
2017. febr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Több év kapcsolat után azért már szoktak lenni terveink a jövőre nézve. Lehet életkori sajátosság, lehet amit az első írt.

30/f

2017. febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem gond. En sem szoktam ilyenekre gondolni, inkabb egyaltalan nem gondolok a megoregedesre ha lehet :D O a maban el inkabb, ennyi, ez nem feltetlen jelenti azt, hogy massal tervezi a jovojet.
2017. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy járunk. Megkérdezed mik a terveim a jövőre nézve én pedig közlöm, hogy holnap csinálj egy fahéjas teát meg paprikás krumplit, este meg elviszlek moziba. Elég lenne ? :D

30/f

2017. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat fiatalok vagytok még. 22 éves fiútól túl sokat ne várjj még. Sajnálom:(
2017. febr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Most ezt tolem kerdezed, 30f? :D En meg egyszer sem kerdeztem ilyet a paromtol, egyszeruen mondom, nem szoktam en sem ilyeneken gondolkodni meg elore tervezni, hogy mi lesz majd 10-20 ev mulva. Biztos vagyok benne, hogy o is komolyan gondolja es halvany elkepzelesei vannak a jovorol, attol meg, mert nem szoktuk ezt konkretan megbeszelni.

Masreszt meg ha 21-22 eves lennek, akkor tok mindegy hany eve vagyok kapcsolatban a masikkal, akkor se terveznem egyelore a kozos jovonket, szerintem ez meg nem az az eletkorszak, amikor ezzel kell foglalkozni. Ettol meg siman egyutt maradhat egy par orokre, csak van akinek nem ilyen romantikus elkepzelesek forognak a gondolataiban allandoan.

2017. febr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha még nem akarsz gyereket, akkor lehet ez így jó. Ha hamarosan szeretnél gyereket, akkor viszont gond lesz ha az egyik csak elvan a világban.
2017. febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nagy kérdés, hogy mit vársz tőle.... ha hosszútávon nem tudja teljesíteni, akkor jogos a kérdés... de most szerintem bőven nem kell még tudnia mit akar
2017. febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#6. Igen neked írtam. Gondolom te is nagyobb biztonságban érzed magad, ha tudod hogy a másiknak vannak tervei, mintha nem lennének. Nyilván, ha mindkét fél úgy áll hozzá, hogy tart amíg tart, most jól érzem magam, az rendben van. Ha eltérő a hozzáállás, ott szoktak a gondok kezdődni. Gondolom ez a kérdező panaszának az oka.

30/f

2017. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Engem idegesít, ha a jövőről kérdezgetnek. Annyira képlékeny, fogalmam sincs. Persze mondhatnám, hogy "örökké veled", de ha egy hónap múlva történik valami és szakítunk, akkor mit ért a kijelentés? Semmit.

Ha érzed a másikon, hogy szeret veled lenni, akkor minden jó. Ha nem, akkor a nagy tervek sem fogják megmenteni a kapcsolatot.

2017. febr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!