Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen volt a szeretővel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a szeretővel az első alkalom?

Figyelt kérdés
Hogyan tértetek rá a témára hogy találkozzatok? Az első találkozáskor már szex is volt? Esetleg megbeszéltétek azt hogy mi fér bele a viszonyba?( értem itt azt hogy csak kizárólag szex, vagy lelkileg is foglalkoztok valamennyire egymással, pl miért romlott meg a házasság)
2017. jún. 4. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

hazakísértem, felhívott, felmentem, azt mondta, lezuhanyzik csak, s utána hatalmas dugás volt.

Következő héten ott aludtam.

onnantól hetente egy-két este vele, és jó időket töltöttünk együtt. Elképesztően sok szex-szel.

2017. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Megbeszéltük előre hogy mindketten csak szex kapcsolatot szeretnék! Utána titokba találkoztunk és nagyon jó volt! f
2017. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Írogattunk, petting,szex. Persze előtte tisztázta velem,hogy ebből sosem lesz több,neje volt. Nem csak szex volt,programok is,érzelem kölcsönösen.

L

2017. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Eleve élőben ismerkedtünk meg, szóval a találkozás alap volt, bár nem az első alkalommal került sor a szexre. Beszéltünk a lelki dolgokról is, miért volt rossz a meglévő kapcsolat (nem voltunk még házasok, de attól szerintem még a szeretői kapcsolat az szeretői kapcsolat), nagyon sokat lelkiztünk is. Ennek ellenére megbeszéltük, hogy ez tisztán csak szeretői kapcsolat lesz, csak szex más semmi, nem várunk el egymástól semmiféle exkluzivitást, a határokat szigorúan lefektettük, mennyi fér bele ebbe a viszonyba, hogy ez csak a testiségről fog szólni.


Mindebből az lett, hogy múlt hónapban összeházasodtunk.

2017. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
4-es, ti aztán igazán megérdemlitek egymást, összeilletek!
2017. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

A párom bátyja a szeretőm kb. 2 éve.

Már az első alkalommal tudtuk, hogy köztünk több is lesz mint "rokoni kapcsolat".

Elképesztően működik köztünk a kémia.

Isteni jókat szoktunk dugni. A párom a nyomába sem érhet, de mégis őt szeretem.

2017. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Több mint fél évig kerülgettük egymást a munkahelyen. Laza flört, beszélgetések, közös hazamenetel stb. Sosem mondtuk ki, hogy bejövünk a másiknak, én meg nem nyomultam mert tudtam hogy családja van. Én egyedül nevelem a gyerekem, nincs is időm ismerkedni, így szimplán jól esett, hogy valakitől pozitív dolgokat kapott. Aztán a flört kb fél év után egyre konkrétabb lett, akkor már egyértelmű volt, hogy teljesen egymásra kattantunk...sajnos így előbb érzelmileg. Aztán jött egy "szenvedős" rész, amikor kimondtuk, hogy mit érzünk, de nem lehet semmi. Hónapokon át őrlődtünk. Egyszer hazáig jött velem, feljött és megtörtént mintha a világ legtermeszetesebb dolga lenne. Kicsit bítunk is benne, hogy majd ezzel kialszik a láng, és elmúlik az elérhetetlen másik varázsa...de nem így történt, hanem még jobban vágytunk onnantól a másikra.

Ennek 2 hónapja, azóta csak 3x jött össze az együttlét, de én most tartok ott, hogy felszámolom, mert én ezt nem tudom csinálni.

2017. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Na a sok beteg ember....
2017. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!