Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy legyek oldottabb, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek oldottabb, hogy történjen meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy kis tanácsot szeretnék kérni. Barátommal együtt vagyunk 4 hónapja, dúl a szerelem. Ma este nagyon megkívántuk egymást..de még nem történt meg. Egyem meg olyan türelmesen vár, én is nagyon szeretném hogy megtörténjen, de még szűz vagyok, persze tudja.(ő 10 évvel idősebb nálam) Kicsit szégyenlős is vagyok, jó tudom előtte nincs mit szégyellnem. Bennem van a félsz, mert hogy tapasztalatlan vagyok, még sosem csináltam stb. Hogy legyek picit oldottabb? Elvileg holnap egész nap nála leszünk, azt mondta ne aggódjak, minden jó lesz/rendben lesz. :)

Tapasztalat? Tanács?

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2016. nov. 19. 00:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Egy pici alkohol ilyenkor nagyon hatásos! Egy korty Campari vagy Martini, citrommal, cukrozott szélű, csinos pohárból, határozottan oldja a feszültségeket. A többit megoldja a szerelem :)
2016. nov. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Elsőnek: köszönöm, de nem jobb az ilyet józanul csinálni? :D

Másodiknak meg: milyen szégyen?.....Tanácsot vagy tapasztalatot kértem

2016. nov. 19. 08:35
 3/11 anonim válasza:
100%
Egy pohártól még nem leszel részeg és tényleg hatásos módszer szerintem is.
2016. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. nov. 19. 14:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha figyelmes a pasi, szep lassan fogtok haladni, amig nem erzed magad biztonsagban. Attol ne felj, hogy tapasztalatlan vagy, majd o vezet, segit, esetleg meg is mondja, mit hogyan csinalhatnal. Ne gondolkozz rajta, csak elvezd, osztonbol csinald, kenyeztesd, ez egy jatek szoval fogd fel ugy es jatsz! A mi elso egyuttletunkkor kb. 6 Oras elojatek volt, ma sem ertem hogy csinaltuk, de nagyon feloldodtam,pedig enbis ilyen szorongo alkat voltam meg szegyenlos.
2016. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Uhh hat óra az igen. :D

Nah de a lényeg hogy jó volt, köszönöm a választ.

2016. nov. 19. 15:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Na megtetted?
2016. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De cuki vagy! Megeszlek :D en 17 voltam mikor elvesztettem. De valamiert nem hagyott semmi nyomot bennem..pedig mindenhol azt hallottam h huu az nagyon ranyomja a belyeget az eletemre..de nem igy lett :D es 20L vagyok. :)

Tanacsot kertel :D gumi legyen! :D mas tanacs esetleg h gumi nelkul ne kezdjezek el, es akkor nincs mit kattogni akkor minden oke :) na mondjuk keson valaszoltam. De gondoltam leirom :D

Puszko :D

2016. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Es mennyi idos vagy? Ezt elfelejtettem kerdezni :D azert ha 15 es 25 a srac az nem semmi :D de remelem idosebb vagy :D 18-20 korul mar nem para ennyi korkulonbseg.
2016. dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
17:)
2016. dec. 22. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!