Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy ezer ilyen kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boo666 kérdése:

Tudom, hogy ezer ilyen kérdés volt, de muszáj megkérdeznem: fiúk, ti mit gondoltok, mikor fizikai kapcsolatba kerültök egy duci lánnyal?

Figyelt kérdés
Mármint amikor megölelitek, meg hasonlók. Mert persze, más megölelni, de én tudom magamról, hogy indig azon gondolkodom ilyenkor, hogy "Úr Isten, most biztos azt gondolja, hogy mekkora egy dagadt vagyok!" És még nem tartunk ott a barátommal, de félek, hogy ha sor kerül az első alkalomra, akkor is ezen fognak járni a gondolataim, és nem fogok tudni kellőképpen ellazulni, sőt, levetkőzni sem. Szóval csak tanácsokat szeretnék kérni, a fiúktól, hogy ti mit gondoltok ilyenkor, a duci csajoktól meg, hogy hogy sikerült ezt levetkőzni. Előre is köszi mindenkinek!:)

2016. nov. 23. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
a duci tág fogalom....hasonlítsd magad valamelyik közismert ducihoz hogy képben legyünk
2016. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Nekem egy alkalmim volt egy duci lánnyal, sajnos bennem nem tudnak a teltebb lányok vonzalmat kiváltani, vagy azt éreztem ebben a helyzetben, hogy egyáltalán nem vonzó (főleg a karcsú exem után)

De ez persze csak én vagyok, másoknak meg más az ideáljuk, és mást is gondolnának.

2016. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Volt hasonló gondolkodàsu enyhén telt baràtnőm. Ha szàmokat néznénk jó is lehetett volna, de nem jól oszlott el rajta. Szűz volt ràadàsúl....Ő első pàr alkalommal csak sötétben akarta volna, de engem pont a p... meg az oràlis szex làtvànya indìt be. Szóval pont azért jöttem nehezen formàba amivel el akarta kerűlni ezt a helyzetet. Szóval tanàcsom: fogadd el magad==》 ha te nem tudod ő tőle se vàrd. Ha mégis gond van ebből nem leszel karcsú és feszes pàr hét alatt==》 nem megy a szex bele kell , hogy törődj. Bàr szerintem sejti ő mi van a ruhàd alatt.
2016. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Van aki szereti a duci lányokat, van aki nem. Nyilván a barátod sejti mi van a ruha alatt. Nagy meglepetés nem fogja érni. Ha így is téged választott akkor az nem véletlen. Ne agyalj ilyen hülyeségeken.
2016. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Én mindig is duci voltam, amikor összejöttem a férjemmel akkor is. Én elfogadtam magam ilyennek, ő pedig imád. Nyilván ha nem tetszenék neki össze sem jöttünk volna. A szex fantasztikus még így sok év után is érzem hogy kíván. Mondjuk én nem is agyalok közbe azon, hogy nem vagyok szexi. Nem kell hogy mindenkinek tetsszen ahogy kinézel csak magadnak és a párodnak. Innentől kezdve meg feleslegesen aggódsz. Biztos van olyan degenerált aki összejön egy duci lánnyal aztán írtózik már attól is hogy megölelje de nem tudom ennek mi értelme lenne. Az egyik válaszolót sem értem minek szedett fel egy duci lányt mikor nem tartja őket vonzónak, de ugye itt alkalmi kapcsolatról volt szó. Na mindegy. Normális emberek azért jönnek össze duci lánnyal mert nem zavarja őket hogy duci, tehát nem is gondolkodnak ilyeneken közben hogy hú de hájas. ha tegyük fel a szerelmed kopasz lenne, és szexre kerül a sor te azon gondolkodsz közben hogy bakker nincs haja??? :D
2016. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy gömbölyű, markolászni való, forró és illatos.

Akinek ez az alkat bejön, annak tetszeni fogsz így, és alig várja, hogy végre lásson és érezzen.

Hidd el, hogy mi pasik pont el tudjuk képzelni, mi van a ruha alatt, nem lesz meglepetés, hogy hol van némi plusz. Főleg egy kis ölelgetés és simogatás után!

2016. nov. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2016. nov. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Azonnal kezet mosok és letusolok.
2016. nov. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat.:)
2016. nov. 24. 21:15
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én hasonló képpen aggódtam ezen dolgok miat :) Amikor elsőre hozzám bújt (megölelt) a mostani párom emlékszem még húzódtam tőle egy kicsit, hát ha nem vette észre a zsíromat :D Aztán persze amikor elkezdte szorongatni a csípőm (ami tiszta háj) azt mondta, hogy ilyen formás kis kapaszkodót nem fogott :) Az első szeretkezésnél is villany leoltva, paplan minden rajtam aztán rájöttem, hogy nem is előle rejtegetem magam, hanem magamtól! Hidd el ha téged választott biztosan be is jössz neki! Azóta is a párkapcsoltunk tökéletes és nemi életünk mindig olyan mint ha elsőre feküdnénk le! :) Nem lesz baj nyugi :)

2016. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!