Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam nővéremnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam nővéremnek, hogy sógorom megcsalja?

Figyelt kérdés

Most már biztos, hogy megcsalja. Bizonyíték is van rá.

Hányingerem van tőle, valahogy úgy kéne elmondanom, mikor valami családi összejövetel van, és jól beégetni mindenki előtt. Jó ötlet lenne szerintetek?


2017. jún. 4. 20:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Elmondani igen, hiszen mégis csak a nővéredről van szó, én sem hagynám, hogy palira vegyék a nővéremet.


"valahogy úgy kéne elmondanom, mikor valami családi összejövetel van, és jól beégetni mindenki előtt. Jó ötlet lenne szerintetek?"


Nem, nem lenne jó ötlet. Mert nemcsak a sógorodnak lenne ez így végtelenül kínos, hanem nővérednek is. Mondd el neki négyszemközt, ne hozdd kellemetlen helyzetbe még azzal is, hogy az egész családot odacsődíted. Ennek nem kicsinyes bosszúról kell szólnia, hanem csak és kizárólag a nővéredről.

2017. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem jo otlet mindenki elott. Iszonyatosan megalazo lenne a noverednek. En a helyedben egy csendes helyen mondjuk egy kave mellett atadnam neki a bizonyitekokat, hogy kezdjen vele, amit szeretne.
2017. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Ha elmondod, csakis kettesben legyél a nővéreddel. Ez nem csak a sógornak égő, hanem a nővérednek nagyon megalázó szituáció lenne.
2017. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
96%
A nővéred is porig aláznád vele. Mondd el, és hagyd, hogy ő rendezze el. Ne játsszatok Mónika show+t!
2017. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%

Nem, így nem lenne jó ötlet. Nem ismerhetem a teljes sztorit és a szereplőket, neked erről sokkal több fogalmad van, de még így sem feltétlen tudhatsz te sem mindent ahhoz, hogy a sógorod fölött bíráskodva "beégesd".

Függetlenül attól, hogy tényleg megcsalja-e vagy sem, nem tudhatsz mindent, így főleg nem helyes, de szerintem amúgy sem.

Gondolj csak a nővéredre neki mennyire megalázó lenne egy családi összejövetelen mindenki előtt, hogy őt megcsalják...

Ha tényleg van bizonyítékod akkor ezt csakis négyszemközt add elő neki, mivel a nővéred és gondolom vagytok is olyan viszonyban, így mindenképp tartozol neki ezzel, szerintem így helyes.

2017. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki mindenképp, mutasd meg neki a bizonyítékokat is, viszont semmiképp se mások előtt vagy családi összejövetelen - hidd el, a nővérednek ez sokkal megalázóbb lesz, mint annak a féregnek.
2017. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
10%
Én több ilyet is tudtam és soha nem mondtam el. Semmi közöm mások kapcsolatához. Nem kell mindenbe belekotnyeleskedni.
2017. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
100%
Ne mindenki előtt! Ezzel nem csak a férfit, hanem a nővéredet is iszonyatosan megalázó helyzetbe hoznád és nem hiszem hogy hálás lenne érte... szerintem akkor mond el neki amikor kettesben vagytok, a bosszú már nem a te ügyed
2017. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
65%

Elmondod= utálni fog, mintha a rossz hír hozója bármiről tehetne (már ha elhiszi)

Nem mondod el, de kiderül, hogy tudtál róla= utálni fog, mert nem mondtad el


(Beégetés a legrosszabb ötlet amit valaha hallottam, ennél még egy éhes oroszlán elszabadítása az eseményen is jobb terv)

2017. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%
Mondd el, ne hagyd, hogy palira vegyék. Sajnos lehet, hogy téged fog utálni, mint a rossz hírt hozót, de előbb-utóbb lenyugszik. De kérlek, nehogy valami családi eseményen teregesd ki a szennyest, mert azt lehet, hogy sose bocsátja meg!
2017. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!