Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a feleség megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleség megcsalja a férjét az egyenlő azzal hogy nem szereti? A nőknél a megcsalás az rosszabb mint egy férfinál?

Figyelt kérdés
Elsösorban nőket kérdeznék,a férfiaknál valóban csak az ösztönök miatt lépnek félre a nők meg érzelmileg tehát ha egy nő félrelép azzal bizonyitja hogy már nem szereti az elöző párját?
2017. márc. 17. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a no ugyanugy azert lep felre, mert dugni akar egy jot. Mellesleg egyik se rosszabb a masiknal, total mindegy, oszontok miatt lep felre valaki vagy sem, en egy olyan emberrel sem akarnek tovabb egyutt lenni, aki egy amoba szintjen all ertelmileg es nem tud az osztonoknek parancsolni.
2017. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem. Voltam már pár férjes asszonnyal. Mind hangoztatja, szereti a párját, ragaszkodik hozzá. Na és hogy irántam semmit nem érez, csak kell a szex, mivel otthon nincs, vagy mint a fehér holló.
2017. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azt hallottam a nőknél ez másképp müködik
2017. márc. 17. 16:03
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem mukodik maskepp, illetve a ferfinal sem ugy mukodik, ahogy gondolod. Ragaszkodast, megszokast, barati viszonyt lehet keverni a szeretettel X ev egyutteles utan. Ahol igazi szeretet van, ott tisztelet is van, aki tiszteli a masikat az nem csalja meg, itt bukik az elmelet, hogy a ferfi attol meg szeretheto a not.

Lehet ezt kulturaltan is intezni, szemtol-szembe kimondva, hogy jo lenne egy alkalom massal, es akkor nincs hazugsag.

Nem tudom, ez ujdonsag-e neked, de a nok ugyanugy kepesek elvezni egy szimplan testisegrol szolo szexet. Szerinted a rengeteg egyejszakasokban milyen nemu az egyik fel?

2017. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Egy oltári kamu az egész mizéria a nőkről és a fene nagy érzelmekről. Képzeld el, van olyan, hogy csak a nunijuk bizsereg és ennyi az egész.
2017. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem kérdező igazad van.A nők érzelmi lények. Ha a pasi nem fog meg akkor miért feküdjek le vele. CSAK a szex nem érdekel,ha nincs mellé érzelem. Ezt tudják a pasik,azért játszák el a nagy szerelmest aztán meg a nő beléjük esik a végén meg hoppon marad,h a nagy szerelme elhagyta.

25l

2017. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
erre gondoltam én is
2017. márc. 17. 16:22
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

6# Ez te vagy, en meg nokent siman belemegyek a csak szexbe, ha ugy tartja epp kedvem.

Emberek vannak, nem nemek.

2017. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ki "érzelmi lény", butuska, emberfüggő, nem puncifüggő.


Csak nagyon beképzelt ember mondja, hogy "velem ez van, akkor 3,5 milliárd másik emberrel is".

2017. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nő és nem minden férfi egyforma aki megcsalja a párját.


Van olyan nő akinek az érzelmek hiányoznak a kapcsolatából, most lényegtelen, hogy házas e 10 éve vagy párkapcsolatban élnek 10 éve. Van akinek hiányoznak az érzések a szeretet, a törődés, hogy nem tekintik nőnek, és már szinte csak úgy éldegélnek egymás mellett.

És ban olyan aki ezt másban találja meg, megkapja ezt a törődést szeretetet más férfitól, vagy másik nőtől.

És természetesen ezzel együtt jár a szex is, de az emberek egy része szexnél jóval többet is kap, és többre is vágyik.


És igen van olyan része is a nőknek és a férfiaknak is akik csak szexre vágynak. Semmi másra, mert az unalmas, vagy egyhangú vagy a párjuk akiket megcsalnak már elhanyagolta magát külsőre.


A Lényeg! Hogy bármelyiket is nézzük az nem szereti a párját ennyire egyszerű. Ha szeretné nem csalná meg.


Az meg megint egy más kérdés, hogy miért nem válnak el....annak megint több oka lehet

2017. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!