Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam nővéremnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam nővéremnek, hogy sógorom megcsalja?

Figyelt kérdés

Most már biztos, hogy megcsalja. Bizonyíték is van rá.

Hányingerem van tőle, valahogy úgy kéne elmondanom, mikor valami családi összejövetel van, és jól beégetni mindenki előtt. Jó ötlet lenne szerintetek?


2017. jún. 4. 20:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem küldd el neki névtelenül a bizonyítékokat, így nem te leszel a hibás.
2017. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Sztem mond el neki mert ha ő is ràjön és bejelenti hogy külön vannak akkor ő is majd ràjön hogy te tudtàl rola és nem szóltàl neki és jön a kérdés hogy miért nem figyelmeztetted !Ez persze rossz hír de ha szólsz akkor jobban kijöhetsz a helyzetböl.
2017. jún. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Én is "örülnék" neki ha a testvérem nem titkolna el előlem ilyen dolgot.

Fájni fog neki meg minden de idővel hálás lesz, ebben biztos lehetsz.

2017. jún. 5. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
7%

Értsd meg, hogy nem kell elmondani ezt senkinek. Vannak dolgok amiken még ha tudunk sem kell változtatni.

Láttál már valaha olyat a Nat Geon, hogy a gazellát megmentik az őt üldöző oroszlán elől? Nem. Pedig meg tudnák menteni egy lövéssel. Mindenki szépen kussban végignézi az eseményt. Ha sikerül neki akko megmenekül, ha nem akkor nem.

Itt is, ha kiderül a megcsalás véletlenül akkor kiderül, ha soha nem fog akkor meg lehet, hogy akár 50 év boldog házasság vár rájuk.

2017. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan elmondanám, nem hagynám, hogy a férje így alázza. Nem tudnám és nem is akarnám eltitkolni előle, nem falaznék egy csalfa p.csnek.

De nem nyilvánosan borítanám a bilit.

2017. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
14. Te sunnyognal, mert felted a tokodet. A dontes jogatol fosztanad meg a not, hogy eldonthesse, hogy akar-e ilyen mocsok, gerinctelen alakkal elni, vagy sem. Joga van tudnia a nonek, hogy kire pazarolja a szeretetet, az idejet, energiajat es a testet.
2017. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a testvéremről van szó, nem egy gazelláról vagy egy vadidegenről, ezért nem érezném mások életébe beleavatkozásnak, ha elmondanám. Akik ezt tanácsolták azok gondolkodjanak már egy kicsit tovább: a lebukás után jön sírva a tesó elmesélni mi történt vele. Hogy reagáljon a kérdező? Játssza el, hogy semmiről sem tudott, hüledezzen, gyakorlatilag hazudjon, vagy pedig sztoikus nyugalommal mondja, hogy ő már fél éve tudta ezt, de nem akart mások életébe beleavatkozni, mossa kezeit... Mennyire életszerű ez? Az ilyet egyenesen el KELL mondani. Sosem értettem, hogy egyesek szerint miért kéne a szeretteinkkel ugyanúgy bánni, mint a többi emberrel.

Természetesen ne nyilvánosan mondja el, a fickó kicsinálása már tényleg nem az ő dolga.

2017. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

"Joga van tudnia"

Ez a jogszabály mikor jött létre, hol van leírva?


Az ő kapcsolatuk, ők választották ki egymást maguknak. Nem mondanám meg, hogy én tudtam erről. Maximum annyit kérdeznék, hogy "Hogy nem vetted észre?" vagy megmondanám, hogy ő választotta maga mellé azt az embert.

Nem féltem én magamat, semmi félnivalóm nem lenne, hogy közöljem a tényeket azokkal akikről tudmom, hogy megcsalják őket. Egyszerűen én nem fogok hóhérként beleavatkozni a dolgukba. Lehet soha nem derül ki és vígan élnek együtt.

Én soha nem csalok meg senkit és másnak a megcsalását sem forgatom ki.

Együtt kell tudni élni azzal, hogy az emberek rommá csalják egymást. Csak egy hatalmas cirkuszt és gyűlölködést okoz ezeknek a szétkörtölése.

2017. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
94%

Próbálod előadni a felvilágosultat, aki mindenféle sekélyes ösztön meg érzelem felett áll. Te vagy a kultúrember, aki soha semmibe nem rondít bele, mert milyen az már. Még egyszer mondom: nem egy munkatársról van szó, akit fél éve ismersz és közöd nincs hozzá, hanem az édestestvéredről. Van testvéred? Fel tudod fogni azt, amit itt rajtad kívül mindenki ért, hogy egy testvér felé a szeretet kötelez bizonyos dolgokra? Akit szeretsz, azért nagyobb erőfeszítéseket teszel, mint akit nem, még a "hóhér" szerepét is felvállalod érte (amúgy rohadtul nem hóhérság, csak szeretnéd dramatizálni a helyzetet). Te tényleg tudnád nézni éveken keresztül, ahogy átverik? Amikor mesél az életéről akkor gratulálsz, mosolyogsz? Családi ebéden a sógoroddal jókat beszélgettek, nevetsz a viccein, kikéred a tanácsát, bemutatod a párodnak? Te úgy beszélsz erről az egészről, mintha az emberek vmi sakkfigurák lennének, de próbáld meg ezt belehelyezni a való életbe.


Egyik mondatodban azt írod együtt kell élni a megcsalással, a másikban meg azt, hogy te nem ilyen vagy. Saját magad cáfolod meg azt a tételt, hogy ezzel muszáj együtt élni.

2017. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

18. "Ez a jogszabály mikor jött létre, hol van leírva?"


Anyad p.icsajara volt felirva, amikor teged gerinces embernek szult, csak te elfelejtetted leolvasni.

2017. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!