Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változó érzelmek vagy talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változó érzelmek vagy talán rosszabb?

Figyelt kérdés

A barátommal 13 hónapja vagyunk együtt. Viszont az utóbbi hétben kicsit másak lettek az érzelmeim. Ezeket az érzelmeket nem mondom ki legalábbis neki nem nagyon.... Féltékeny vagyok, nem bízom meg benne teljesen és néha úgy érzem nem is vagyok szerelmes csak szeretem. Amikor megkérdezi hogy van-e valami baj mindig azt mondom hogy nincs pedig mondanám hogy van csak nem tudnám megfogalmazni hogy mi lehet a bajom:/ Nem értem hogy mi történik velem :( Valakinek volt esetleg már hasonló szituációja?

18/L



2013. febr. 13. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

mond el neki!

segíteni fog, lelki megkönnyebbülést hoz majd

2013. febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Klaus98 válasza:
Én ebben vagyok most! És fogalmam sincshogy mit tegyek .. :I
2013. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted nem lehet erőltetni.
2013. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!