Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a rosszabb? A fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rosszabb? A fizikai megcsalás, vagy az érzelmi?

Figyelt kérdés
Tehát az, ha pl. lefekszel valaki mással (vagy megcsókolsz valaki mást), vagy ha pl. csintalan hangvételű leveleket változok, néha "szeretlek", "imádlak" és hasonlókkal tarkítva?

2017. máj. 18. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nincs különbség, bár a lelkemnek gondolom jobban esne, ha a párom csak megkefélne valakit, nem szerenádozna neki pluszban. Tök mindegy, mindkét esetben vége van részemről.


2017. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Ez attol függ, teged mi bant jobban.


Egy kicsit olyan, mintha azt kerdezned, melyik rosszabb, ha lagyekon szurnak vagy sziven... mondjuk, ha engem tökön szurnanak, megkernem a kegyelemdöfesert is, de te döntsd el, melyik mi.

2017. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, mert normális, épeszű embereknél mindkettő válóok. Most ha a férj bevallja, hogy "Drágám, lefeküdtem egy kolléganőmmel, de nem érzek iránta semmit, csak téged szeretlek.", akkor az úgyis csak egy üres frázis lesz. Félreqrt a pasi, nem számít, milyen körítést mellékel hozzá.
2017. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettő ugyanolyan rossz, nincs különbség! Mert mind a kettő egyformán bizonyítja, hogy:

1. sz..r a kapcsolat

2. mind a kettő ugyanúgy megcsalás

3. gerinctelen gyáva módon követi el a másik a hátad mögött

4. el kéne azon gondolkodni, hogy miért jutott ide a kapcsolatotok

2017. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs különbség.Mindkettő azonnali kiábrándulás és undor nálam.Nem tudnék többet hozzáérni.Engem ne csókoljon azzal a szájjal, amivel másnak a nemi szervét nyalta páromként.
2017. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Engem ne csókoljon azzal a szájjal, amivel másnak a nemi szervét nyalta páromként."


Na de ez az: ha ilyeneket nem csinál?

2017. máj. 18. 18:47
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz? Leírták már, hogy mindkettő ugyan olyan sz*r érzés, egyik sem jobb mint a másik.
2017. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Én nem látok érdemi különbséget.



A mókás az, hogy az elkövető mint a másik típusú megcsalással védekzik


Az érzelmi megcsaló: "Dehát nem történt semmi!"

Fizikai megcsaló: "Csak sima szex volt, semmit nem jelent".


Mindkettő rossz.

2017. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Én nem látok érdemi különbséget.


A mókás az, hogy az elkövető mint a másik típusú megcsalással védekzik


Az érzelmi megcsaló: "Dehát nem történt semmi!"

Fizikai megcsaló: "Csak sima szex volt, semmit nem jelent".


Mindkettő rossz."


1. Letudom, hogy a másik qrva/disznó szomorkodom pár napig aztán jobb.

2. "Miért nem velem beszéli meg/min kéne változtatnom/hol csesztem el...stb" ezeken pedig ha nincs szerencséd elvagy hetekig vagy évekig.

30/f

2017. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én nem tudom milyen agyhalott találta ezt ki, vagy különítette ezt két kategóriára, hogy fizikai meg érzelmi megcsalás, lol, miaf-sz, ha van párod, akkor nem viselkedsz úgy, mint egy sz-rházi, kész pont ennyi
2017. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!