Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Honnan kezdődik a megcsalás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan kezdődik a megcsalás? Mikor mondjuk azt a párunkra, hogy ténylegesen megcsalt? Csak szex számít nektek megcsalásnak?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha felmerül a kérdés, hogy "ez megcsalás?".

Ha nem lenne az, eszébe se jutna az embernek.

2017. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hmm.
2017. jún. 6. 21:06
 3/9 anonim válasza:
Nálam már az is annak számít ha flörthöz hasonlóan beszél egy nőneművel :-) de hál istennek ilyen nincs és nem is lesz
2017. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DR. HOFFMANN GÉZA ***** válasza:

Ha érzéki vágyakkal, gondolatokkal nézel más nőre itt kezdődik.

Féltékenységből bármikor mondhatod, hogy megcsalt, még akkor is, ha ez nem igaz. De ez utóbbi hazug betegség!

A szexnek sok formája van, de utalok az első mondatomra, az már megcsalás!

2017. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem óhatatlanul is mindenki néz és gondol vágyakozva a szerelmén kívül másra. Sokszor nagyon tetszik egy-egy pofi, test, viselkedés, és bizony megjelenik szexuális fantáziánkban, ha akarjuk, ha nem, ha bevalljuk, ha nem.

Néha engedünk is ezeknek a vágyaknak. Ha ez alkalmi és ritka, elmúlik az élmény, érzelmek nem szövődtek, nem maradnak hátra. A gond akkor kezdődik, amikor ezen túl vagy még ezt megelőzően kíváncsiak vagyunk a harmadik lelkére, személyére, szeretnénk mellette ébredni, része lenni az életének, ragaszkodni hozzá. Ez már akkor is megcsalás, ha semmi sex nem történt, ez mérgezi az eddigi kapcsolatot, sőt lehet, megöli. A párodat az ilyen ragadni akaró harmadiktól védd meg, akkor nem fog ténylegesen megcsalni, esetleg félre kurficol,de téged szeret, azt elfelejti.

2017. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nagyban függ a kapcsolatod milyenségétől is. Nyilván egy langymeleg, épp csak vegetáló kapcsolatba több fér bele, mint egy gyermekekkel megáldott házasságba. Utóbbi esetében bármi, ami érzelmi, anyagi, vagy akár csak időbeli ráfordítást igényel, megcsalásnak számít, ha nem a pároddal, a családoddal csinálod. Tehát ha a családi büdzsé rovására elmész meginni egy kávét a bérszámfejtő Gizikével, az már megcsalás. Ha eközben szerelemre gerjedsz iránta, az főleg az. De ha csak a gyerekedtől lopott időt töltöd vele, az is annak számít.
2017. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Demény József ***** válasza:

Miquel nevű felhasználó válasza:


Azért ez nagyban függ a kapcsolatod milyenségétől is. Nyilván egy langymeleg, épp csak vegetáló kapcsolatba több fér bele...És ez a lényeg !!!!!Teljesen igaz Miguel rátapintott a lényegre. Egy jól működő házasságban ritkább a "megcsalás".Talán egy tanmeseválaszt ad a kérdésre.

A feleség váratlanul hazatoppan,és a férjét az ágyban találja egy Nővel. A férj kipattan az ágyból,felesége elé áll és ezt mondja! Mielőtt bármit is mondanál,hallgass meg !Hazaértem és a hölgyet itt találtam a ház előtt a szakadó esőben átázva.Megsajnáltam,behívtam,és oda adtam azt a drága pulóvered,amit 2 éve vettem neked a születésnapodra,de sosem használtad. Aztán oda adtam azt a nadrágod,amivel megleptelek,de te csak a szádat húztad,és sosem használtad.A hölgynek minden nagyon tetszett,és boldog volt. Majd megkérdezte,van még valami,amit a feleséged nem használ? Na így kerültünk az ágyba :-)

Rövidebben,bizony van olyan megcsalás,ami talán nem is nevezhető annak :-)

2017. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gondolatkìsèrlet mèg nem megcsalàs szerintem
2022. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem berszamfejtő Gizikèvel kavèzni lehet szakmapolitika is. Jò viszonyt tartasz fenn a kollègàkkal. Szerintem azert az nem bűn. Csak ha csapatèpìtő trainingen szaunazàs utàn felhìvod a szobàdba. Na az , az màr aztàn szerintem nem fèr bele
2022. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!