Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek a testi megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a testi megcsalás minden esetben rosszabb a lelki megcsalásnál?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem akarom magam fényezni. Pontosan tudom, hogy mekkora bűnt követtem el, de szerintem nem teljesen ok nélkül, és a párom is hibás nem csak én.

Én mindig nagyon bíztam benne, soha sem gondoltam volna, hogy egyáltalán bármi köze lenne más nőkhöz, valahogy mégis egy nő folyton feltűnt, akit nem tudtam hová tenni. Elvileg csak egy volt osztálytársa, akivel csak köszönő viszonyban voltak. Később mégis kiderült, hogy egész éjszakákon át dumálnak facen. Zavart a dolog, azt mondta többet nem beszél vele egyáltalán, le is tiltja. Pedig erre nem kértem meg. Utána egy évre rá kiderült, hogy van egy titkos facebookja, ahol folyton ezzel a nővel dumált amíg én dolgoztam. "Persze neki csak kamuzott"... és az is hazugság, hogy bárcsak őt ismerte volna meg előbb, milyen szívesen találkozna vele. Jah és a legdurvább, ami tényleg kamu, hogy meghaltak a szülei évekkel ezelőtt és egyedül kell magát fenntartani, sőt még engem is ő tart el (megjegyezném, hogy nálam lakik, és én keresek többet.) Én nagyon kiakadtam, de szerelmes voltam belé még mindig és megbocsátottam, többet fel se hoztam a dolgot.

Az utóbbi hónapokban viszont megint kezd elhanyagolni. El is távolodtunk egymástól, azon is nagyon össze vesztünk, amikor kirúgták a munkahelyéről, mert nem járt be. Szóval elég rosszba voltunk, és hát... más karjában vigasztalódtam. Nincs ezen mit szépíteni. Lefeküdtem egy pasival többször is, akivel előtte csak flörtöltünk, de most addig addig vigasztalgatott amíg ez lett belőle.

És hát kiderült a dolog. Tudom, hogy jogosan akar szakítani velem a párom. Viszont azt nem érzem jogosnak, amit a fejemhez vágott, hogy ő mindig jó volt hozzám, én meg csak így elárultam. Szerintem ez az ő sara is, és én ráadásul egész eddig hű voltam hozzá, és mindent megtettem érte. Csak most 5 év után telt be a pohár. Szerintetek én nagyobb hibát követtem el mint ő? A testi megcsalás minden esetben nagyobb bűn?

23N


2017. jún. 6. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy kezelem az ilyet, hogy először szólok neki hetekkel, hogy nagyon hanyag kezd velem szemben lenni testileg és figyeljen, illetve figyeljünk jobban oda (én is változtathatok), mert hamarosan megcsalhatom, de nem akarom, tehát: dolgozzunk együtt ezen a helyzeten.
2017. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb bűn a hazugság.

Utána az érzelmi és a testi megcsalás szinte egyre megy... Bár azt ne magyarázza hogy nem volt ott semmi több mert akkor nem titkolta volna ennyire, a sok hazugságról nem is beszélve...


Már rég szakítanotok kellett volna.

2017. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egyébként hónapok óta mondtam már neki, hogy nem érzem így jól magam. Elhanyagol stb. És amúgy nem zavarja, hogy más pasikat viszont nagyon is érdeklek? Nem kapcsolt. Még csak féltékeny se volt.

Tudom már rég szakítanunk kellett volna, csak nagyon megszoktuk egymást, meg így együtt könnyebb fenntartani a lakást. Meg eddig azért jól megvoltunk. Csak most ment így tönkre minden.

2017. jún. 6. 17:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mellett nem ítéllek el. Sok köze volt hozzá neki is, szinte a másik férfi karjaiba lökött a viselkedésével. Nekem annyit lehetett volna mondani, hogy ha így viselkedik, akkor valószínű kiszeretsz belőle és másnál keresel majd boldogságot.
2017. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megértetek egy szakításra. Innen szerintem már nincs is lefelé, ez a legmélyebb pontja a kapcsolatotoknak. Én leülnék átbeszélni a dolgokat, szakítanék. Te vagy benne, ez már tényleg az alja, nem?
2017. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt helyes dontes ez a reszedrol, de vhol megertem...

Mindegy, a multon nem lehet valtoztatni. Nem illetettek ossze.

2017. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kellett volna kidobnod, amikor elolvastad a hazugságait. Hogyan voltál képes azok után még szeretni?
2017. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva gondolom, igazából rég elhagyott már ő téged.

Ilyen hülyeséget meg el se tudok gondolni, hogy jó, hazudott, oda van egy másik nőért, de lakást olcsóbb fenntartani....

2017. jún. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egy kutya a kettö! :)
2018. nov. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!