Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak akit megcsalt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akit megcsalt, és elhagyott másért a barátnőjük, ti visszafogadtátok később mikor már "megbánta"?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve már, hogy lelépett (miután hónapokig megcsalt) az ex barátnőm egy sráccal. A hetekben újra feltűnt az életemben, érződik hogy vissza szeretne jönni hozzám.

Nyilván azért is, mert nekem valamivel több az egzisztenciám, mint annak akivel lelépett. Konkrétan egy nincstelen csöves a gyerek, alkalmi munkából él, ha nem éppen az anyja tartja el.

De azért benzin mindig van valamennyi a kocsiban, meg a hétvégi lazulásra is telik.

Azt az életcél itt ki is lett nullázva.

Na de mindegy is, én már lezártam ezt a kapcsolatot, igaz nincs senkim és ezzel a volt csaj is tisztában. Gondolom mostanra kiélte magát, meg a gyereket egy ideje gyalog látom, biztos nincs már keret fenntartani a verdát, aztán most szeretne visszajönni.

Másra nem tudok gondolni azok után, hogy megcsalt és úgy lépett le, hogy előtte elmondott minden szar embernek.

Természetesen nem fogom soha visszafogadni, ha ő lenne az utolsó nő az életemben akkor se nyúlnék már hozzá. Jelenleg viszont jól szórakozok rajta, ahogy megkeres és próbál hátulról jövős dumákkal nyalizni. Ma pl elhívott moziba...:D

Szerintem nagyon szánalmas amit csinál, azok után amit tett.

Mindenesetre picit "játszok" még vele, aztán max megmutatom majd neki ezt a kérdést.

Azok a férfiak/srácok akik visszafogadták a csajt, egy hasonló szituáció után, hogyan alakult a kapcsolatuk?

Attól függetlenül, hogy én nem ezt fogom tenni, még érdekelne mások története.

Én 30F, ex 27N, a gyerek 25F


2017. jún. 11. 21:43
1 2
 1/13 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Nem lennék képes újra már olyan bizalommal szeretni mint előtte, ezért felesleges lenne folytatni a kapcsolatot.
2017. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbért se fogadtam már vissza.
2017. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az általad felvázolt szituációban biztosan nem fogadnám vissza.
2017. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még annyira sem méltatnám, hogy "játszak" vele egy kicsit.
2017. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem voltam hasonló szituációban.

Az kérdéses, hogy az exed miből gondolja, hogy ezek után vissza tudna csámborogni.

Én viszont a helyedben nem játszanék vele. Minek az? Bünteti a sors kevés ésszel - ha igaz amit írtál -, az éppen elég.

Nekem kicsit valószerűtlennek tűnik amúgy ez a leírás.

Ilyen után, ha valaki újra feltűnik nyilván van valami kezdeti beszélgetés, és nem úgy indul, hogy szevasz, mi újság...

2017. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5-ös, márpedig úgy indult, hogy rám írt azzal az indokkal, hogy nem e van még meg az az álláslehetőség, amit még a télen tudtam volna neki intézni.

Aztán azóta ilyen mondvacsinált beszélgetéseket kezdeményezett 1-2 naponta.

2017. jún. 11. 22:07
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

egyik munkatársam mesélt egy hasonló esetet.

megjelent a csaj 14 hónappal a szakítás után,hogy szeretné a haveromnak bemutatni a közös gyereküket aki 2 hónapos:)))és hogy hasonlít rá,le sem tagadhatja.

haverom meg röhögött és mondta,hogy aranyos gyerek és itt és most csak neki köszönheted,hogy nem ütlek agyon ezért a húzásért,de ha nem elefánt vagy amelyik egy évig vemhes,akkor sajnos nem én fogom felnevelni a kakukkodat.

szóval úgy játszogass ezzel a sunyi nővel,hogy simán benne van a pakliban,hogy terhes és arra kellenél te,hogy a stabil egzisztenciáddal felneveld a kakukkját.

persze megértem,hogy imponál neked a figyelme ezek után,de én nem mennék bele vele semmiféle játékba.

eleve miért nincs nőd azóta,hogy egy ilyenre időd van?

2017. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez a nő full hülyének néz téged, tuti nem.

Nekem olyan volt, hogy tényleg kb leszartam, állandóan csak a munka.

Aztán félrekúrt, de két nap múlva be is vallotta.

Letudtam azzal, hogy megérdemlem, szal két hétig még futott a dolog aztán rájöttem, hogy nem is érdekel már az egész.

Utána szakítottunk, majd csak hiányzott.

Utána vergődtünk egy darabig, de vége lett.

2017. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Nálam az volt, hogy megcsalt, elváltunk. Elköltözött a pasijához. Normális válásunk volt, utána beszéltünk, aztán valahogy szex lett a vége. Jönni akart egyből vissza, de mondtam hogy nem. Üvöltött, hogy mit képzelek magamról, meg hasonlók. Hívtam a kandúrját, hogy vigye el a nőjét. Ja, mondtam hogy megdugtam, erre keménykedett egy kicsit. Megrendeztem a srác arcát, ezzel amúgy is tartoztam, aztán elhúztak. Az exemet ez is kidobta, a családja is. Egy ideig valami hajléktalan bagázzsal lógott, aztán eltűnt.
2017. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2017. jún. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!