Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőgyűlölő, és nagyon irigy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyűlölő, és nagyon irigy lettem azokra, akiknek barátnőjük van és beszélnek róla. Már mondták mások is hogy "magam alatt vagyok" és érzem is. Mit tehetnék ez ellen? 23/F

Figyelt kérdés
Magamról annyit, hogy kicsit magányos vagyok. Nehezen nyílok meg emberek előtt valahogy szégyen érzetem van, kevés az önbizalmam. Hogyan tudnék változtatni ezen? Barátnőm még jóformán nm is volt. Csak a munkahely, az egyetem, és az otthonom között ingázok...
2017. márc. 18. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lettél nőgyűlölő ? Nem tehetnek róla, hogy nem születtél elég jónak.

Én szeretem a nőket, csak ők nem szeretnek engem. Ettől még nem utálom őket.


A magány az szar dolog viszont és így tavasszal sokkal rosszabb lesz csak, szóval kösd fel a gatyádat mielőtt magaddal tennéd. :D

Sok maszturbálás és valami nagyon addiktív dolgot tudok javasolni ami mellett esélyed sincs rájuk gondolni.

2017. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindenki szerint helyes vagyok, dolgozok is meg tnaulok is egyetemen. Gyakorlatilag rossz tulajdonságom nincsen a félénkségen meg a nehezen megnyíló természetemen kívül.
2017. márc. 18. 20:49
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Úgy, hogy rendbe szeded az életed. Találsz magadnak hobbit, ha már barátokat nem is.


Egy nőnek sem kell olyan pasi, akinek az életében nincs semmi. Mert félő, hogy ő lesz az egyetlen dolog, amire aztán úgy rá is kapaszkodik, hogy mentem meg is fojtja... Mert majd elvárod, hogy neki se legyen, mert neked sincs, és így nem fogod felfogni, hogy neki van élete, vannak dolgai nélküled is. Ebből csak a feszültség jön és ez már előre látszik. Ilyet senki nem akar.


Meg olyat se akarnak a nők, aki a saját szerencsétlensége miatt a nőket utálja. Olyan ez, mintha utálnál valami ételt, mert nem vetted a fáradtságot, hogy megtanuld megenni ezért nem is tudod, és ahelyett, hogy kezdenél magaddal inkább elkezded gyűlölni azt a bizonyos kaját.

2017. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
"Gyakorlatilag rossz tulajdonságom nincsen a félénkségen meg a nehezen megnyíló természetemen kívül." Hát mégegyet tudok mondani kapásból, az önismeret teljes hiányát :D
2017. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ja igen, azt elfelejtettem írni, hogy rengeteg hobbim van, csak éppen már a mai megváltozott értékrendű egyének nem nézik az ilyesmit semmibe sem. Amúgy meg maga a tudomány is a hobbim, az MSc-t csinálom és kitűnő vagyok. Közben tanárként dolgozok... a hobbim pedig nem akarom felsosorolni de van még vagy 3.


Azt hogy értitek hogy a teljes önismeret hiénya? Mert ha ismerném magam akkor mitől lenne jobb? vagy elev honnan derül ez ki?


Köszönöm szépen előre is !

2017. márc. 18. 20:56
 6/12 anonim ***** válasza:
De miért van kevés önbizalmad? Próbáltál ismerkedni, de visszautasítottak? Ha igen, mivel indokolták? Mert a leírtak alapján semmi okod rá, hogy ne legyen önbizalmad. Kicsit több magabiztosságot :)
2017. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez valahonnan a családból is jön, hogy a szüleim előtt a barátnő téma sose jött elő, úgymond tabu volt, és még most is az. A nővérem évekig dumálta belém hogy milyen egy szerencsétlen hülye senki..., és még folytathatnám- vagyok, ami persze nem igaz. Lehetséges hoyg ez is egy gát bennem hogyha tényelg tudnék barátnőt is találni, attól félek hogy a szüleim elé hogy vezetném, ugyan is nagon prűdek és még mindig 10 éves gyerek módjára kezelnek sajnos. A legnagyobb baj azzal van hogy nem is ismernek fel és el. Gyakorlatilag nem érdeklek semmit úgy veszem észre. Azonos neműekkel rendkívül könnyen megy az ismerkedés, és humoros, vicces is vagyok. Gyakorlatilag bárkit meg tudok spontán nevettetni valamilyen odavágó témával. De az előzőhöz hozzá játszódhat a középiskolai trauma, ahol szintén ki voltam közösítve és a 2-3 haverom is akikkel együtt nőttünk fel, ők is beadták a derekukat a többieknek és mintha nem is ismernénk egymást - viselkedtek. Van olyan időszakom is amikor imádom magam, de van amikor nagyon nem. Nem tudom ez mitől függhet. Rendben van hogy a hobbimat űzöm meg az egyteemet meg a munkahelyet csinálom, de mégis az "intmitás" nagyon hiányzik. Jól esne már végre nem mindenkivel csak hivatalos hangnemben beszélni...
2017. márc. 18. 21:08
 8/12 A kérdező kommentje:
A tanítás során látom hogy a 18-20 éves diákoknak olyan barátnőjük van mindnek! Tehát teljesen nonszensz helyzetben vagyok, és nem tudom hogy miért alakul ez ki pontosan. Biztosan, hogy bennem van a hiba.
2017. márc. 18. 21:11
 9/12 anonim ***** válasza:
talán ne hangoztasd az irigységed
2017. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Túlképzett lettél. Welcome to the club...

A gyűlölet majd el fog múlni, a magány nem.

2017. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!