Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak, álljak bosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, álljak bosszút rajtuk, vagy?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 3 éve voltunk együtt. Nagyon vallásos, a szülei így nevelték, de nem szentfazék, hanem vidám lány, így én elfogadtam ezzel együtt. Az egyetemi évei alatt én már dolgoztam, ahogy tudtam támogattam anyagilag.


Pár hónapja feltűnt az életében egy motoros srác, én nem is nagyon gyanakodtam, amikor elvitte barátnőmet ide-oda, mert ezek egyrészt fél-egyórás elfoglaltságok voltak, másrészt mindenről beszámolt nekem kérdés nélkül. Egyedül a lelkesedése nem tetszett.


Pár napja kiderült, hogy már hetek óta megcsal a gyerekkel - ezt egész véletlenül tudtam meg egy barátnőjétől tiszta megérzés alapon, úgy kellett kiszednem belőle. Nem csak arról van szó, hogy mérhetetlen dühöt érzek, hanem rohadtul csalódott vagyok. Soha nem gondoltam volna, hogy ezt pont ő fogja megtenni velem, akit tisztának és átlagon felüli lánynak gondoltam. Persze azonnal dobtam, de mintha nem is érdekelné, már másnap a gyerek profilján közös képeik jelentek meg. Annyit se mondott, hogy bocsánat.


Nos, én tudom, hogy nem tudtam volna neki megadni azt, hogy korlátlanul vigyem ide-oda motorral vagy nyaralni, de hogy mindössze ezért megéri neki sutba dobni ennyi időt...nem tudom felfogni. A gyereknek természetes apuci pénze, és bár én sem vagyok az utcára kerülés szélén, de eddig mindenért meg kellett dolgoznom. Ez ma már nem számít? 27/F


2017. jún. 13. 14:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Sajnálom, ami történt. De annak örülj, hogy nem évek múlva tette meg ezt veled, mikor már esetleg túl vagytok egy eljegyzésen. Ilyen a mai világ :(


35N

2017. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
ezt a békát le kell nyelned.. foglald le magad..
2017. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Ebben a korban a holtomiglan-holtodiglan nem nagyon működik. Ki akarja élni magát gondolom. Vonzó neki (egyelőre) a másik srác. Itt az a gáz, hogy így megcsalt, becsapott és le se sz..rja. Nekem is fájna de próbáld magad mielőbb túltenni rajta. Nem benned van a hiba, majd jön valaki akinek Te leszel a No1
2017. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%
Az eredeti kérdésre válaszolva - szúrd ki a motra kerekét vagy tegyél pillanatragasztót az ülésére, esetleg kend be fogkrémmel a kormány alját. Többé eszükbe nem fog jutni, hogy veled kezdjenek. /sarcasm/
2017. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Ennyit arról, hogy a vallásos lányok mennyire tiszták és széplelkűek.

22/L (agnosztikus)

2017. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Úgy, hogy voltam hasonló helyzetben: mit érsz vele, ha bosszút állsz? Semmit. Attól nem kapod vissza azt az érzést, ami régen volt. Nem lesz jobb tőle semmi.


Mindenesetre átérzem a helyzetedet.

2017. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%

Tanács:

Sose bízz ezután egyetlen nőben sem és verd át őket mostantól te is folyamatosan.


NE RAJTA ÁLLJ BOSSZÚT, HANEM A NŐI NEMEN ÁLTALÁBAN.


Velem is ez van. 12 és 20-21 éves korom között szerelmes voltam négy-öt nőbe, köztük volt akikbe sok-sok évig. Most 26 éves vagyok és nem is voltam szerelmes 21 éves korom óta. Sosem voltam életemben viszonzott szerelmi kapcsolatban (még ha amikben voltam régen, esetleg az annak is tűnt - nem volt).


Szóval átverem, átba szom a nőket. Nem azért, mert eredendően gonosz vagyok, maga vagyok az ördög, ilyen lelketlennek születtem, pszichopata vagyok, stb. Egyszerűen csak a tapasztalataim ez felé az út felé vezettek. Nem egy nővel, hanem végülis több, mint egy kézen megszámolhatóakkal. Úgy vagyok vele, hogy inkább én verem át a nőket, mielőtt ők vernének át engem.


Az utóbbi öt évben a leghosszabb "kapcsolatféleségem" fél éves volt, de ott is két másik lánnyal csaltam azt a lányt, akivel voltam és életemben összesen kb 25 nővel feküdtem le eddig, főleg ilyen pár hétig-hónapig tartó dolgokra (még ha sok közülük többet is képzelt el).

2017. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Ugyan úgy fogaj elárulni ezt a csávót, vagy a csávó, fog más csajjal motorozgatni. Neked ezzel nincs teendőd.

30/f

2017. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

És hányadik nőnél fog a bosszúd beteljesülni hetes ? Vezet ez valahová ?

30/f

2017. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

7.: csak egy kérdés: ugye azzal tisztában vagy, hogy ezzel a hozzáállásoddal te is olyan ócska féreg lettél, mint azok a lányok, akik átvertek? Lealacsonyítottad saját magadat, így semmivel sem vagy jobb náluk.

Kérdező, javaslom, hogy erre a gyűlölködő hozzászólóra ne hallgass. Az elborult agy sosem jó tanácsadó.

2017. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!