Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt barátommal 2hónapig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátommal 2hónapig voltunk együtt, Mikor vegelett mondta h más is volt neki, nem hittem el, majd 2hetre rá kiderítették, mit tegyek? álljak bosszút?

Figyelt kérdés
Sokan mondták, hogy leadtam a szintet fiúval es hogy jobbat erdemlek, nem érdekelt senki véleménye, gondoltam ha kinezetileg nem is egy Don Huan, belsoleg ragaszkodó társ lesz es szeretni fog, nos igazából sose tudtam kiigazodni rajta, nagyon titokzatos volt, ezért is fogott meg szerintem belsoleg, de sokat szenvedtem mert birtokló volt viszont titkolozott , számítottam vele, majd a fejemhez vágta h végig volt más ... Elküldtem a ....-ba de en azt hittem csak azert mondja mert csalódott hogy dobva lett, majd szakítás után 2hetre kiderítettem kivel kavart közbe .. Mit tegyek?? Megöl az ideg , es érdemes megbosszulni? Azis rosszul esik hogy mellette egy bomba nő voltam, nem vagyok elszállva de sajnos igaz, es mégse téper értem meg igyse, mert akkora a büszkesége ... Nagyon rosszul esik mit tegyek???? Ezen kattogok állandóan h hogy merte ezt megtenni

2015. dec. 1. 01:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Elírtam : számítottam vele helyett *szakítottam vele
2015. dec. 1. 01:15
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
hogy te milyen beképzelt és szűk látóterű vagy...
2015. dec. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
ja és a jó tanácsom... Lépj tovább
2015. dec. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Na akkor mutass egy képet madaról, ahol bomba nő vagyol. Már nem vagy vele, minek szivatod magad még mindíg? A válasz pedig az, hogy még mindíg szereted. Én azt mondom, hogy egyszer minden véget ér.
2015. dec. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Azért mégsem lehetsz akkoar bomba nő, ha végig csalva voltál és le sem sz@ar(t) téged. :)
2015. dec. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az nem a bombanőségtől függ előző. Hanem ha simán fszfej a pasi. Kérdező, emberismeret. Fejleszd ezt a képességet, hasznos tud lenni.
2015. dec. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a fenébe és lépj tovább. Minden további energia és idő, amit ebbe fektetsz, felesleges.
2015. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nagyon kíváncsi lennék rád!
2015. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Megtudhatom h hany eves vagy? Abbol sok mindent letudnek szurni.
2015. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem megmondta és 16 éves, szóval gondolhatod... Majd felfog egyszer nőni.
2015. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!