Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak, álljak bosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, álljak bosszút rajtuk, vagy?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 3 éve voltunk együtt. Nagyon vallásos, a szülei így nevelték, de nem szentfazék, hanem vidám lány, így én elfogadtam ezzel együtt. Az egyetemi évei alatt én már dolgoztam, ahogy tudtam támogattam anyagilag.


Pár hónapja feltűnt az életében egy motoros srác, én nem is nagyon gyanakodtam, amikor elvitte barátnőmet ide-oda, mert ezek egyrészt fél-egyórás elfoglaltságok voltak, másrészt mindenről beszámolt nekem kérdés nélkül. Egyedül a lelkesedése nem tetszett.


Pár napja kiderült, hogy már hetek óta megcsal a gyerekkel - ezt egész véletlenül tudtam meg egy barátnőjétől tiszta megérzés alapon, úgy kellett kiszednem belőle. Nem csak arról van szó, hogy mérhetetlen dühöt érzek, hanem rohadtul csalódott vagyok. Soha nem gondoltam volna, hogy ezt pont ő fogja megtenni velem, akit tisztának és átlagon felüli lánynak gondoltam. Persze azonnal dobtam, de mintha nem is érdekelné, már másnap a gyerek profilján közös képeik jelentek meg. Annyit se mondott, hogy bocsánat.


Nos, én tudom, hogy nem tudtam volna neki megadni azt, hogy korlátlanul vigyem ide-oda motorral vagy nyaralni, de hogy mindössze ezért megéri neki sutba dobni ennyi időt...nem tudom felfogni. A gyereknek természetes apuci pénze, és bár én sem vagyok az utcára kerülés szélén, de eddig mindenért meg kellett dolgoznom. Ez ma már nem számít? 27/F


2017. jún. 13. 14:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%

10: Félre értesz. Én tudom magamról hogy szar amit csinálok és vállalom.

De te azt nem bírod felfogni, hogy ezen nem tudok változtatni.


Érted hogy ez nem úgy megy, hogy az ember a tükörbe néz és azt mondja:

"Hm, mától kezdve elhiszem hogy engem lehet szeretni és én is szerettel viszonyulok az emberekhez."


Érted hogy a valóság nem így működik? Érted hogy mindenkinek vannak ilyen mély, pszichikai, traumatikus beidegződései az életben? Az hogy ehhez te nem megértéssel viszonyulsz, csak ugyanazt mutatja amit eddig is tapasztaltam: Ne fedjem fel senkinek a mostani érzéseimet, mert úgy is csak támadást kapok és senki nem hajlandó erről velem normálisan, értelmesen beszélgetni. Én vagyok a gonosz, fogadjam el és az egyetlen elvárás hogy szégyelljem magam és pusztuljak el. Ez a megoldás szerinted?


Valaki kitárja a lelkét, felfedi a rejtett érzelmeit, a múltját:

Rúgjunk belé még egyet, de lehetőleg kva erősen.

2017. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
11.: persze, a legegyszerűbb a múltra fogni mindent és megvonni a vállunkat, hogy hát én ilyen vagyok, ez van.
2017. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 acelsziv ***** válasza:
100%

A legjobb bosszú, ha virágzol és prosperálsz.

Ergo. Éld az életed és építsd azt. Találsz majd egy nőt aki megérdemel téged.

Ezt a nőt meg előbb utóbb úgy pattintják ahogy az ellenségednek se kívánnád. Vissza fogja kapni amit elkövet kamatostól.

2017. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

": Ne fedjem fel senkinek a mostani érzéseimet, mert úgy is csak támadást kapok és senki nem hajlandó erről velem normálisan, értelmesen beszélgetni. Én vagyok a gonosz, fogadjam el és az egyetlen elvárás hogy szégyelljem magam és pusztuljak el."


Milyen visszajelzésre vársz? Valaki simogassa meg a buksid, hogy ezaz, jól csinálod, hogy átversz embereket? Főleg, hogy leírtad, hogy nem tudsz és nem is akarsz változni. Akkor milyen értelmes beszélgetésre vársz?

Nem kell elfogadni, hogy te vagy a gonosz, de igen, szégyelljed magadat, mert amit csinálsz, az "gonosz".

2017. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

12 és 14:


Mondjuk pszichológusként elbeszélgetni. Így kezdetnek. Nem egy ordítozó tömeg tagjaként, hanem egy terapeutaként viszonyulni a másikhoz.

2017. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%

15.: az emberek nem ingyenes lelkisegélyvonalként funkcionálnak. Ha terapeutát akarsz, fordulj egy szakemberhez és fizess neki érte.

Egysuer próbáltam ezen az oldalon egy hasonló szerencsétlennek segíteni, az lett a vége, hogy én micsoda egy utolsó r.... vagyok és még én voltam a szánalmas. Miután órákon keresztül hallgattam meg minden baját és valaszoltam neki. Akkor megfogadtam, hogy soha többet nem leszek ingyenes lelkisegély.

2017. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ilyen ellentmondást már rég olvastam, mint amit írt az egyik kommentelő:

"Sosem voltam életemben viszonzott szerelmi kapcsolatban (még ha amikben voltam régen, esetleg az annak is tűnt - nem volt). "



Akkor mondd már meg, hogy te kit versz/vertél át? :D

Nem lehet, hogy alappból nem akart az a "25" nő tőled semmit csak egy kufircolást? Vagy neked így könnyebb elkönyvelni, hogy te vágod/vágtad át őket, mert ők amúgy kapcsolatot akartak, csak te a régi sérelmekre hivatkozva átverted őket és csak szex volt más semmi? ... Jól kitoltál velük! :)

....

:)

2017. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Lépj túl rajta, építsd a saját életed!

Visszakapja majd az élettől előbb-utóbb.Ha jönne, vissza ne fogadd!

2017. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!