Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért azokat a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azokat a férfiakat csalják meg akik kimondottan törődnek a párkapcsolatukkal és barátnőjükkel?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
mert a lányok ha bevallják, ha nem a rosszfiúk felé vonzódnak inkább...
2017. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Mert már megint általánosíthatsz
2017. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
általánosítok mert általánosságban ez így van 95%-ban.
2017. jún. 13. 15:41
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
3.: hol látom erről az állításról a KSH statisztikáit? Ha nem gond, nem hiszek egy csalódott fröcsögő kisfiúnak.
2017. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
én nem vagyok csalódott kisfiú, feleségem van 15 éve, csak sok barátom szingli és sokakat megcsaltak, szerintem emiatt.
2017. jún. 13. 15:48
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
"Szerintem emiatt" ez hol bizonyít bármit is?
2017. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Felénk sem a nagykirály szájhőst csalják meg...
2017. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Hat pedig elhiheted, hogy ezek a ferfiak is valamit nagyon rosszul csinalhatnak, ha megcsaljak Oket. A no akkor fog felremenni, ha erzelmileg total kielegitetlen... Most ne arra gondolj, hogy Bologato Janosra van szukseguk es ne is arra, hogy Durrogtato Jozsira, akinek bugyigyujtemenye van, mert ez is ket veglet... Ha egy hazassag rendben van- mindenkinek megvan a maga dolga es napi szinten elhangzik mindket felrol egymas iranyaba 1-1 dicseret, akkor nem fognak felremenni.


A tobbi csak latszat. Amit Te latsz, kifele mutat a ferfi vagy a no, csak latszat es egy nonel szerintem tenyleg nagyon nyomos ok kell arra, hogy megcsalja az urat, de ez viszont is- mar ha alapbol joerzesu emberrol beszelunk...

2017. jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert ők nem rosszfiúk, így nem jelzi őket alfahímnek a női ösztön, és ez arra sarkallja őket, hogy keressenek egy alfahímet ami az ösztön szerint jó minőségű kölyköket csinál nekik (valójában nem, mert az emberi fajnál a "rosszfiú" "alfahím" általában csak szájhős, de az állati ösztönök nem követik olyan gyorsan a fejlődést).
2017. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Nekem küldj a barátaidból egyet!

Megcsalt a férjem, igaz,azt hittem, hogy jófiú típus.Tudod, fordítva én is így gondoltam, hogy csak a rendes nőket csalják meg, akiknek valóban érték a kapcsolat.

2017. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!