Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyetemisták mindig ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemisták mindig ilyen elfoglaltak, hogy alig foglalkoznak a barátnőjükkel, barátaikakal?

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki komolyan veszi a tanulást, annak sok ideje megy el erre. Persze azért nem minden ideje...
2016. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ezek csak kifogások :)

maximum vizsgaidőszakban lenne ,hogy én előnyben részesítem a sulit a lányokkal szemben.

2016. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit tanul. Ha orvosin van vagy jogon akkor benne van a pakliban
2016. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én mindig is tanulmányi ösztöndíjas voltam évekig, de soha nem voltam surmó. 27 L

Ha nagyon el vagyunk foglalva, akkor azt illik már az ismerkedés idején mondani, hogy randik leginkább hétvégén.

2016. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy egyetemista ökörtől mit vársz? Ha csak nem dolgozik mellette 8-10 órát, akkor kell lennie ideje rád!
2016. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, latom, te a nem egyetemista barmok koze tartozol :D

Kerdezo, attol fugg, mit tanul. A vizsgaidoszak szerintem minden egyetemen gaz es teljesen elveszi az ember idejet, de az csak par honap. Amugy eleg sok a szabadido szerintem.

2016. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Én egy egyetemista ökör vagyok, ahogy már egy másik hozzászóló is utalt rá.

Túlzás minden egyetemistát ugyanúgy kezelni. Nagyon nagy a különbség szakok között és egyetemek között is. Még egy adott szakon belül is vannak bizonyos félévek, tantárgyak, szakirányok, specializációk, egyéni diplomamunkák. Ezek mind befolyásolják az elfoglaltságot. Lehet egyetem mellett kapcsolatot tartani, de sok türelem kell hozzá és elfogadás. Nehéz úgy, ha a másik fél, akinek könnyebb élete van, nem értékeli azt, ha valakinek komoly céljai vannak és amikor elfoglalt is, fontos dolgokkal foglalkozik.

Szintén baromira irritáló az, amikor egy egyetemista srác barátnője a szórakozgatással van elfoglalva. A srác széthajtja magát, a csaj meg nem keres magának semmi értelmes elfoglaltságot, inkább szórakozni akar.


És igen, aki komolyan veszi az egyetemet, az elfoglalt. Alig van ideje a barátnőjére. Sőt, ha nem akar idő előtt elgyengülni és betegessé válni, akkor még az egészségükkel is törődnek. Így sokan sportolnak a szabadidejükben vagy próbálnak egy kis időt szánni arra is.


Surmó, bunkó paraszt egyetemistaként, nekem nem sok időm van. Nehéz szakon vagyok egy nehéz egyetemen. Bár a félévem könnyebb, de más egyéb elfoglaltságom is van.


Nézd Kérdező, ha neked IS ennyi eszed van, mint a többinek, akkor minek kell neked egyetemista pasi? Állandóan elfoglaltak, stresszesek, dolgoznak valamin. Neked kb egy olyan fickó kell, aki szórakoztat és érezteti veled, hogy nő vagy. Azaz nincs semmilyen értelmes elfoglaltsága, életcélja. Legyen sok pénze és a legfontosabb számára az, hogy szórakoztasson Téged. Gondolom nem is fogsz sokat várni erre a srácra. Inkább felöltözöl mindjárt extra csinin és elmész bulizni, mert még fiatal vagy és éreznek kell hogy élsz. Meg ki kell élned magad és pasiznod kell minél többet stb stb...

2016. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Orvos, jog, mérnök. Kevés idő, de ha szeret, szán rád. Nem, nem fog napi 2 órát telefonálni veled, és napi szinten találkozni méghacsak egy városban éltek is. Erre kb egyetlen mód az összeköltözés.
2016. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
#7 vagy talalhat olyan pasit aki ezen mar reg tul van es normalis felnott emberkent viselkedik es nem hisztizek olyan dolgokon hogy jhaaahh en most egyetemista vagyok es meg kell halni. Minden csak idobeosztas kerdese.
2016. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*hisztizik
2016. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!