Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hűtlenek, ti megbántátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűtlenek, ti megbántátok, hogy megcsaltátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Én még mindig folyamatosan aktív vagyok a szeretőmmel, pedig van párom, és nagyon izgalmas az életem így. :) 28/N
2017. jún. 15. 23:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%

(Ez csak részben kapcsolódik a témához, de friss az élmény számomra: (bocsi, hogy off)


Én ma este próbára tettem magam. Nem tudnám megtenni, azt hiszem. Beszéltem azzal a nővel, akivel nagyon izzott körülöttünk a levegő, mielőtt megismertem a páromat. Nagyon felizgatott ismét, de mégsem tettem meg. Eszembe jutott a párom, hogy mennyire szeretem őt és hogy soha nem érdemelne tőlem ilyet. Utána iszonyatos bűntudat lett úrrá rajtam, jóllehet nem történt meg semmi, csak írkáltunk. Kíváncsi voltam saját magamra, hogy mennyire vagyok hűséges. Hogy valódi kísértésnek ellent tudok-e mondani. Sikerült, de nem volt könnyű. De most már úgy érzem, hogy tudom, hogy nekem nem kell más. Nem tudnám megtenni.


26/F)

2017. jún. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
82%
Még anno tinikoromban csaltam meg az egyik exemet. Részben megbántam, részben nem. :D Az a része nem érdekel, hogy esetleg megbántottam, mert ő is aljas módon viselkedett velem (szintén megcsalt, hazudozott, nem vett komolyan). Most már felnőttem és nem tennék ilyet. Azért bántam meg, mert az új kapcsolataimat szeretem őszintén indítani. Az új barátomnak is elmondtam, hogy én már csaltam már meg valakit a múltban, és rossz volt látni, hogy emiatt kicsit megijedt tőlem.
2017. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy banja a tobbsege...gyava kis fergek, akik csak magukra gondolnak, termeszetesen veled egyutt.

"Izgalmas az eletem igy". Hat ha meg a parod is rajonne, akkor milyen izgi lenne 😊.

Nem normalis...

2017. jún. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
6%

Hát nem mondanám h megbántam. Igaz csak pár csókról van szó :) Sosem mondtam el a páromnak. Viszont az a pár csók nagyon jót tett a lelkemnek.

Az én kis titkom marad. Nincs ezzel baj, hisz nem ísmétlődött meg

2017. jún. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Így van utolsó, amit nem tud az nem fáj neki! :) Én minden percét élvezem a szeretőmmel és nincsen bűntatom. :)
2017. jún. 16. 00:16
 6/36 anonim ***** válasza:
91%

19 voltam és belementem egy egy éjszakás kalandba. Eszerű felállás. Kevés szex, elhanyagoltság, távolság és félelem, miszerint nem találnék mást ezért benne maradtam az akkori haldokló kapcsolatomban. Rájöttem, hogy nem mentség, a problémák is maradtak annyi különbséggel, hogy árulóvá váltam. Az akkori kapcsolatomban ami azóta már rég a múlté. És a saját szememben, mert magamat is elárultam, mindent amit addig az elvekről gondoltam vagy tudni véltem, ez nem múlik el soha, mert én én leszek halálomig. Utána kaptam leckét, mert hát a tananyag ugye érdeklődés szerint van leosztva, az árulás pedig 3 szereplőt követel. A következő kapcsolatomban engem csaltak meg. Nem olyan rég, tudtomon kívül velem csaltak meg mást és nem lett semmi belőle, pedig beleéltem magam, hogy lesz végre újra kapcsolatom. Most már tudom minek mi az ára, felértékelődtek bennem olyan emberi értékek amiket eddig kevesebbre tartottam és tudom, hogy megérdemeltem amit kaptam. Most már tudom, hogy nem érdemlem meg, hogy akár lehetőségem nyíljon arra, hogy bárkihez hűséges lehessek még valaha, de ha mégis valami csoda folytán így lesz, már tudom, hogy mit fogok tenni bár mi az ára, mert árulónak lenni nem élet.

30/f

2017. jún. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Jó nőnek nevezném magam nem pedig "féregnek" puszika :)
2017. jún. 16. 00:34
 8/36 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy féreg vagy, magamat tartom annak.

30/f

2017. jún. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy is mi ez az agyrém, hogy önkritikai rohamot kap az ember, oszt' arra is lehurrogják. Behalok xD

30/f

2017. jún. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
3-mas válaszolónak írtam :)
2017. jún. 16. 00:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!