Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már, hogy megcsaltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy megcsaltatok valakit? Ha igen, miért? Megbántátok?

Figyelt kérdés

Nektek mi számít megcsalásnak? Mi az ami még elfogadható? Adnátok 2. esélyt? Vagy kaptatok? Ha igen, megváltoztatok?

Leszbikus kategória ;) kort is írjatok légyszi!



2017. jan. 9. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lepontozni, de én nem adnék,

Számomra a megcsalás, ha lefekszik valaki mással, vagy elkezd randizni valakivel a hátam mögött. Utóbbinál nem rendeznék jelenetet, megdorgálnám, hogy ha másra vágyik, nyugodtan mondja meg, mert én csak jót szeretnék neki. Az előbbinél nincs bocsánat, egy szót sem akarok tőle többet. (Itt kivétel, ha megerőszakolják, mert akkor mindenben mellette állnék)


17/L/L

2017. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el az is durva amikor rajossz hogy nemcsak lefekudt massal a hatad mogott hanem kvazi randizott is...

En jelenetet rendeztem es rendeznek is valszg plusz szakitanek...

En nem csaltam meg meg senkit es sokszor lett volna lehetosegem arra hogy velem csalja meg valaki a parjat es nem eltem vele. Szamomra egy kapcsolat szent es meg vigyazok is masera is ha mar o nem teszi.

2017. jan. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos egyszer megcsaltam a barátnőmet.Egy dologban nem engedte,hogy az én akaratom érvényesüljön,én pedig megsértődtem,és bosszúból lefeküdtem a nővel,aki már régóta próbálkozott,de addug nem érdekelt különösebben.Utána természetesen megbántam és már másnap bevallottam a barátnőmnek.Megbocsájtott."Megváltoztam",bár nem kellett változni,mert alapvetően nem voltam rossz,csak hoztam egy nagyon rossz döntést.A lényeg ugyanaz,nem csalnám meg többször.

28/L/N

2017. jan. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent egy egyszeri azonnal bevallott alkalom egeszen mas mint a hetekig tarto titkolozas sunnyogas ugy hogy erzelmileg IS megcsal... elobbit lehet en is megbocsatanam de utobbira nem vagyok kepes.
2017. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem csaltam meg senkit,és mindig őszinte voltam mindenkivel.Szex kapcsolatom volt 1.5 évig de akkor nem volt párom. Az igazság az sosem bírtam megcsalni a párom,pedig utólag mindig rá szolgáltak.Aki szem rebbenés nélkül hazudik az viszi mindig el a leg aranyosabb lányokat,hísz azt hazudja amit hallani akarnak a lányok,és ne felejtsük el a hazugság lehet szép,de az igazság természeténél fogva olyan hogy fáj!!!!!!
2017. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha mondhatjuk így, én majdnem fél évig tartottam a nálam fiatalabb barátnőmnél egy szeretőt. Igazából nem bántam meg, amiét megkövezhettek, mert rájöttem, hogy mire van szükségem, szükségünk. Őt egyedül az bántotta, hogy a nő anyám korabeli volt, akivel máig is együt vagyok. Ennek 6 éve. Az akkori barátnőm mára kétgyerekes családanya. Tehát ha nem lépek félre ő sem találja meg a boldogságot. Így is fel lehet fogni. Egyébként én adnék 2. Esély, miután megtudnám, mi és hogyan történt. De én soha többé nem árulnék el senkit, ez biztos. 34/N
2017. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a vàlaszokat!
2017. jan. 16. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!