Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk. Volt már, hogy megbántát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Volt már, hogy megbántátok, hogy megcsaltátok a párotok, mert azt gondoltátok, hogy kaphattok szebbet és jobbat, aztán rájöttetek, hogy Ő, a megcsalt fél az, aki hiányzik, es visszamentetek hozzá? Többi lent

Figyelt kérdés
Manapság annyi szépnek tűnő csili vili képet,proilt látni lanyokról facen,instán,s az én barátnőmet ritkán látom ugy,igaz,egész nap otthon ül és tanul.Lehetséges,hogy megbánnám,ha engednéke kisértésnek?
2016. máj. 14. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom mondani, egyszer csaltam meg az exemet, mert azt gondoltam, hogy nem törődik velem eleget, és megérdemli. Rögtön utána megbántam, és nagyon szégyellem azóta is magamat.
2016. máj. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Valszeg megbánnád. Inkább csak dugj félre, ha nem bírsz magaddal, de e egy működő kapcsolatot nehogy eldobj.

Kevés ma az igazán értékes lány.

2016. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ritka paraszt dolog megcsalni akárkit is. Legyen már annyi gerinc az emberben, hogy odaáll és közli, ez nem működik. A megcsalás tökéletes tükröt mutat annak, aki elkövette. Gyenge jellemre vall.
2016. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy barom vagy!


Kaphatnál szebbet ? Meg jobbat ?


Nézegetheted a csini fb profilokat ha otthagy a francba a csajod!


27/L

2016. máj. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

"Kaphatnál szebbet ? Meg jobbat ? "


Téged sem az eszedért szeretnek, ezért nálam labdába sem rúghatnál. Tanulj meg írni, nőj fel, és akkor is maradsz az a proli, ami most vagy.

2016. máj. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kaphatnál szebbet meg jobbat, akkor hajrá! Mi tart vissza? A barátnődet is megkímélnéd magadtól..

A megcsalás a lehető legundorítóbb dolog, amit tehetsz a pároddal szemben. Ha nem bírsz a farkadnak parancsolni, akkor szakíts. Ennyi, nem bonyolult ez.


"es visszamentetek hozzá"


Ha-ha, na igen, akinek van egy kis esze az a büdös életben nem fogja visszafogadni azt az embert, aki ilyen aljas dologgal hátba támadta..

2016. máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csaltam még meg senkit.

Ennek egyszerű oka van. Olyan nőkkel voltam kapcsolatban, akiket szerettem, akikkel működött a kapcsolat, és egyszerűen eszembe sem jutott, hogy "kaphatok szebbet, jobbat".

Ha egyszer talán majd férfivá érsz, megérted.

2016. máj. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy mindig csak tanul otthon, nem pedig a facen meg az instán nézegeti időnként a profilképeket a jóképű, jó kiállású, izmos, nálad 5-10 évvel idősebb, így már komolyabb egzisztenciával rendelkező pasikról, és azon gondolkozik, hogy kaphatna nálad "szebbet-jobbat"? :-))
2016. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!