Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szerelmes párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmes párkapcsolatban élő nőt el lehet csábítani?

Figyelt kérdés
Azon tanakodtam, hogy ha valaki oltári szerelmes a párjába, megvan mindenük stb. akkor is megvan rá az esély hogy valaki el tudja csábítani a nőt? Ha el lehet egy szerelmes nőt, milyen módszerekkel?

2017. jún. 16. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem lehetne ...
2017. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha valóban szerelmes, szerintem nem lehet elcsábítani.
2017. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerelmes azt nem.
2017. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen 100%-ban kizárt és semmi esélye.


De te miért akarsz egy olyan nőt elcsábítani, aki fülig szerelemes a párjába és más férfi lesz..r magyarán? Megkímélhetnéd magad a felesleges csalódásoktól és a felesleges köröktől.

2017. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, igazi Casanova, rengeteg nője volt (100 fölött), igazi csajozógép, de még ő is azt mondja, hogy "csak egyetlen nőt nem lehet elcsábítani, azt, aki másba szerelmes".
2017. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, el. De csak úgy, ha szerelmesebb lesz beléd, mint a párjába.
2017. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha el lehet csábítani akkor valószínű téged is megfog majd sajnos csalni!
2017. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Sztem ez sok tenyezotol fugg. pl. Miota vannak egyutt? Elmult e mar a rozsaszin kod:) Sztem egy kapcsolat sem teljesen tokeletes, mindenhol vannak problemak, hullamvolgyek es ha pont akkor, pont ott jon a masik es pont azt adja meg amit a parja epp akkor nem :lehetseges.
2017. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a zsánere vagy + és/vagy rossz a kapcsolata akkor bárkit el lehet. Szerelmes embert szerelme tárgyától kétlem, hogy el lehet távolítani.

30/f

2017. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha valóban szerelmes és a párja megadja neki azt a figyelmet amire vágyik akkor nem. Abban az esetben lehet némi esély rá ha párjától nem kap elég figyelmet, ebben az esetben a módszer annyiból áll, hogy kitartó vagy és megadod neki azt amit az aktuális párjától nem kap meg.
2017. jún. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!