Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt valaki rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki rajtam kívül, aki szerelmes egy fiúba/lányba, de az boldog párkapcsolatban él? Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, nem is tudom, voltam-e életemben valaha ilyen nagyon szerelmes.. Mint egy tini! Szinte non-stop 24 órában ő jár a fejemben és már a munkámat se tudom elvégezni. Ő viszont foglalt, mi több most jegyezte el a barátnőjét. Régebben lett volna lehetőségem összejönni vele, találkozhattunk, udvarolt, odavoltunk egymásért úgymond, de sok csalódás után megijedtem, egyszerűen nem hittem el, hogy boldog lehetek egy ilyen (számítokmra) tökéletes férfival. Egyszerűen féltem tőle. Mire tisztába jöttem magammal és eldöntöttem, hogy átadom magam az érzelmeimnek és nem érdekel, hogy mi lesz a vége felkeresem, kiderült, hogy azóta barátnője lett és egy hete el is jegyezte. (Hozzáteszem, elég gyorsan, novemberben még nekem udvarolt) Belehalok, annyira fáj! Egy világ omlott össze bennem, amikor megtudtam és megláttam őket! Úgy érzem, nincs értelme tovább élnem. Ennyire még nem voltam taccson, pedig nem vagyok már fiatal! Mit tanácsoltok? Hogy lehet ezt kibírni? És lenne értelme megkeresni őt?

2017. ápr. 29. 02:22
 1/9 anonim ***** válasza:

A saját önző önérdekedben ne keresd meg a pasit. Ő már boldog.. ne most akarj már teperni valaki olyas valaki után, aki lehetett volna a tied is akár, még is szartál és féltél lépni.

Ilyen idősen már egy pasi se fog dédelgetni meg várni rád. Ahogy mondtad, már te se vagy "fiatal", amiben picit van is igazság meg nem is, mert annyira még öreg se vagy, de... a pasik hasonlóan vannak.

Nem akarnak egy nő miatt se hónapokat, féléveket, éveket elbaszni mert az cseszik lépni.

Szerintem a pasi is lenézően kezelne, mert tudná, hogy csak azért kell neked, mert most irigyeled a másik nő boldogságát. Én tuti lenéznélek és szóba se állnék veled.

2017. ápr. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ehhez annyit tennék hozzá, hogy nem azért akartam megkeresni, mert féltékeny vagyok a másik csaj boldogságára. Ez pont fordítva volt: először elhatározásra jutottam és tudtam meg a csajt.
2017. ápr. 29. 03:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Apàmat se vàrta meg anyàm amig katona volt-ja nem is volt hazudott..szoval megértem apàmat hogy nem várt meg meg meg is értem curvàkkal ne kezdjen..én se kezdenék anyàmmal..ha megkeresné is elutasitanà hiàba a mondàs curvàkbol lesz a legjobb feleség..bàr magàra hagyta anyàmat végülis megértem hogy nem tartott ki mellette..mindenkinek ugy volt a legjobb ha külön probàlnak uj életet..
2017. ápr. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jelen, nős pasiba vagyok szerelmes 4éve...
2017. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Atya isten! Őszinte részvétem :(
2017. ápr. 29. 11:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is nős pasiba pár éve
2017. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ti hogy "élitek túl" a mindennapokat? Sokat gondoltok a szeretett férfira, vagy megszoktátok ezt az állapotot? Meg lehet egyátalán szokni? Nekem még itt a mardosó bűntudat is, hogy meg lett volna az esélyem, de elpuskáztam :(
2017. ápr. 29. 11:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Hasonló szitu, több mint 5 éve.

Az emléke már halványul, de amit érzek, az nem múlik.

2017. ápr. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Először is! Ezt a 35 évesen már öreg vagyok dumát hagyjuk! Nem vagy öreg, és más se mondja ezt (gondolok az első válaszadóra). Én 27 vagyok, és a kollegámba vagyok szerelmes teljes mértékben, szerintem ugyanannyira mint te, és neki is van barátnője. Először is: soha nem kell a párkapcsolatokat kőbe vésettnek gondolni, hiszen ha belegondolsz ott is történhet bármi a kapcsolattal, a mai kapcsolatok főleg nem szólnak örökre, még ha házasságok akkor sem. Másrészt..eléggé elkapkodta szerintem ezt a lánykérést a te szerelmed, ezekből az elkapkodott dolgokból nem igazán szokott hosszú távon semmi jó kisülni. Úgyhogy ki mondta, hogy ez a mostani barátnője örökre szól? Hidd el..higyj nekem..senki..Most semmiképp ne keresd fel! hagyd had járja a saját útját!! Jöjjön rá ő maga, hogy mit szeretne. Ne szólj bele!! ha összejön a házassága: ujjé! ám legyen! ha nem, akkor meg nem. Te mindig legyél a közelében (de ne fizikailag), hanem ne veszítsétek el a kapcsolatot. Beszélgess vele, ha tudsz, de barátilag. Ha szeret, vagy érez irántad többet, akkor ez elég lesz, hogy fellángoljon benne valami. Ha nem lángol fel, akkor nagy valószínűséggel ő nem viszonozza az érzelmeidet, ami nagyobb probléma mint hogy menyasszonya van. Szóval most ne hajts rá, az elég stílustalan lenne. De azért nem kell magadban kiölnöd az esély gondolatát!! Puszi
2017. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!