Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolatban vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban vagyok, de másba szerelmes. Vajon ő is szeret?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok kapcsolatban.

nem mondhatnám, hogy nagy volt a szerelem, de egymásra találtunk a jelenlegi párommal.

közben rá egy évre megismerkedtem valakivel, akiért egyből elkezdtem epekedni.

épp egy szakításon volt túl ami nagyon megviselte őt, még talán mindig fáj neki.

sokat beszélgettünk és mikor arra került a sor hogy találkozgassunk, mindig visszahátrált, pedig ő is nagyon kedvel engem,sőt egyszer szerelmet is vallott.

bevallottuk egymásnak nagy nehezen az érzelmeinket és tudatára adtam, hogy vele akarok lenni, bármennyire is jó kapcsolatot kialakítottunk a jelenlegi párommal.

még soha nem csaltam meg őt, de észrevette hogy néha máson jár a fejem.

akit nagyon szeretek, közölte ,hogy ő nincs kész egy új kapcsolatra, neki még fájnak dolgok és magával kell foglalkoznia.

én erre nagyon megharagudtam mert teljesen megalázónak találtam akkor és azóta nem is írok neki és nem válaszolok, de ő azóta is néha leírja a napjait.

nem tudom mi tévő legyek.

felejtsem el?

ő vajon szeret engem vagy csak így néha eszébe jutok és olyankor ír pár sort szégyenérzet nélkül.

én már képtelen vagyok válaszolni neki, de nagyon fáj.

ti mit tennétek?

ha annyira akarna engem akkor eljönne hozzám? (munkahelyemre, lakásomra, vagy megfigyelné mikor merre megyek. ezeket mind tudja)



2017. ápr. 27. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, de szánalmas a viselkedésed.


ha ennyire sz..r a kapcsolatod, hogy más után epedsz, akkor miért nem lépsz ki abból a kapcsolatból?


és ha az a másik nemet mond neked, akkor benne maradsz a jelenlegiben?


el kéne azon gondolkodnod, hogy miért érdekel más pasi, ahelyett, hogy a pároddal foglalkoznál!


az, hogy az a pasi szeret-e téged, mi honnan tudhatnánk? gondolatolvasóknak nézel minket? kérdezd meg tőle, ha annyira tudni akarod!

2017. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a jelenlegi kapcsolat az első az életemben, annak ellenére, hogy 26 éves vagyok.

és igen nagyon szeretem, de közben meg szerelmes lettem (bármennyire is szánalmas)

2017. ápr. 27. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Zàrd le a jelenlegi kapcsolatodat tapasztalat addig ne ismerkedj senkivel mert az érzés megmarad egy ideig mégha nem is szereted màr a pàrodat!A másik pasi meg közölte hogy nem àll készen egy kapcsolatra ezt tarsd tiszteletbe és ha szeretnél többet tőle akkor irj neki mert igy azt fogja gondolni hogy a jelenlegi pàrodat szereted !
2017. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor zard le a jelenlegi kapcsolatodat. Ne haragudj, de eleg nehez elkepzelni, h szereted a parodat, ha ennyire onzo vagy. Nem gondolod, h o is erdemelne egy olyasvkit, aki szerelemmel szereti? Te meg csak huzod az idejet.
2017. ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért 26 évesen már illene az embernek tennie a fellángolások ellen. Például nem beszélgetni és ismerni új embereket. Pláne nem találkozgatni velük.

Ezért utálom azt, hogy a nőknek férfi barátok kellenek.

Mert az sajnos jöhet akár mikor és én meg várjam azt hogy mikor kell a barátnőmnek az a másik?

Oké, hogy bíznunk kellene a másikban, de ilyen alapokon hogyan? Így is olyan nehéz ma barátnőt találni és akkor még te is ilyen vagy.

Ne húzd az idejét a pasidnak tényleg, mert jobbat érdemel tőled.

2017. ápr. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért 26 évesen illene már "Például nem beszélgetni és ismerni új embereket. "

:DDD


Hát ezen felsírtam, ezt te sem gondoltad komolyan, ugye?

Húzzon is a fejére egyből egy csadort minimum, és ne is szólaljon meg idegen férfiak előtt.


Az élet sajnos nem mindig tervszerűen halad, ez van. Ezért nevezik életnek.


Itt az inkább a kérdés, hogy érdemes-e/kell-e fiatalon lemondani a szerelemről, vagy tud nélküle élni hosszúttávon?


Csak mert sokkal rosszabb lesz ezt gyerek és házasság mellett meglépni, ha addig elnyomja magában, de közben hiányzik neki.

Mindenkinek magának kell eldönteni, mi a fontosabb a számára.

2017. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!