Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyereket szeretnék csinálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket szeretnék csinálni a "szeretőmnek", de ő nem akar! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van élettársam, neki pedig férje! Ő 29 én 26 éves vagyok. Neki van két gyereke, nekem 1 de a páronak is van 1 (apának szólít)! De mostanában úgy érzem a "szeretőm" abba akarja hagyni ami köztünk van! (Vagyis a 3. Gyerekben gondolkoznak a férjével mert elég rossz úton jár a házasságuk,gondolják talán az megoldja!!!!)Én ezt semmiképpen nem szeretném! Ezért úgy döntöttem megelőzöm a férjét és én csinálok gyereket a "hölgyeménynek"! Azon gondolkoztam mivel tudnám a fogamzásgátló hatását "megszüntetni"… olvastam sokat és olyat olvastam ,hogy az antibiotikum segíthet.

Összetörném és beletenném az innivalójÁba vagy ennivalóna… De félek ,hogy ennek negatív hatásai is lehetnek… Ezért lehet mást kéne kitalálnom. Tud valaki nekem segíteni?

Már 3-4 éve "együtt" vagyunk, nem akarom elveszíteni… Kérlek segítsetek! Ötletek?🤔🤔😀😊



#gyerek #nemzés szex szerelem
2016. ápr. 23. 19:15
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
*ennivalóba! BOCSI AZ ELÍRÁSOKÉRT!
2016. ápr. 23. 19:17
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
te aztán egy nagy farok vagy hallod...
2016. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Hát… miért?
2016. ápr. 23. 19:29
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el amit leírtál, és rájössz.
2016. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett hogy olyat csinálnál amitől baja lenne, le kéme ülni beszélgetni. Felelőtlenség rossz kapcsolatba gyereket csinálni. De te meg ha ilyet teszel nem csak felelőtnen vagy hanem buta is. A kommunikáció csodákra képes. Ha szeretitek egymást nem fogtok szétmenni. Ha nem szeret akkor meg minek olyam nő...Ha szereted nem támadod hátba buta döntésekkel. 22/l
2016. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Szeretem és akarok vele egy közős gyermeket…

Két ember kellett ahhoz ,hogy ez a kapcsolat kialakuljon! Engem szeressen…

Ne mást! Amikor megemlítettem neki a dolgot azt mondta ,hogy velem csak szexet akar mert az jó, de szerinte egy beteg állat vagyok ,aki nem alkalma komoly kapcsolatra, de èn szeretem meg kell fogni valahogy…

2016. ápr. 23. 19:35
 7/28 A kérdező kommentje:
Bocs… *alkalmas
2016. ápr. 23. 19:36
 8/28 anonim ***** válasza:
Ha ilyet tennél ténylegaz lenn€l. Bizonyíts neki, hogy te komolyan gondolod vele és megkomolyodtál. Mert ez nem normális dolog. Akit steretümk azzal nem cseszünk ki. Hódítsd meg! Hajrá
2016. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

fúúú mint valami kolumbiai szappanopera

tökre hányinger, már bocs.

Amúgy a gyerek soha nem oldja meg a problémákat a házasságban, és ha van szeretője a nőcinek, akkor meg már minek kéne a házasságon dolgozni?

hol a logika ebben?????

2016. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nem teljesen ertem a dolgot. Meg ha nem is hatna a bogyoja akkor is honnan tudod ,hogy toled lenne a baby? A ferjevel is szexel gondolom... Ha szereted es gyereket akarsz tole akkor mond meg neki. Beszeljetek meg a jovot.
2016. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!